Social Всі статті

ЖК в соцмережах: як урізноманітнити контент забудовників

Екатерина Усова
Катерина Усова SMM-спеціаліст
28.07.2021
1103
0

70% контенту ЖК у соцмережах складають ситуативи: хід будівництва, акції, знижки на квартири, підвищення цін,  відкриття паркінгу, еtc. Це цікаво потенційним інвесторам, і тим, хто вже придбав квартиру. Але не можна будувати контент лише на ситуативах. Їх ідеальна кількість — не більше 30%. Як привернути увагу і зробити акаунт більш різноманітним і цікавим для користувача?

Декілька ідей для публікацій:

Актуальні тренди у сфері нерухомості та у пов’язаних з нею сферах

Від новин вже всі втомились, а от почитати про останні тренди, особливо тим, хто в темі, буде цікаво.

Лайфхаки (ремонт, дизайн, інтер’єр)

По-перше, це експертний контент. По-друге, корисний: ви не лише розповідаєте про власні переваги, закликаючи до покупки або фідбеку, а й пропонуєте рішення проблеми, з якою може зіткнутись ваш потенційний клієнт. 

Планування квартир

При покупці квартири всі звертають увагу на планування, до того ж, це один з найчастіших запитів у дірект, тому пости з плануваннями —  просто must-have.

Зовнішня і внутрішня інфраструктура ЖК

Це майбутній комфорт резидентів, тому завжди розповідайте, чи є на території ЖК власний паркінг, дитячі та спортивні майданчики, лаунж-зони, магазини та кав’ярні. І бажано показати найближчі інфраструктурні переваги за межами ЖК. 

Краєвиди

Це трохи складно реалізувати, коли ЖК ще не збудований. Але якщо у вас є світлини краєвидів з різних поверхів та ракурсів, обов’язково поділіться ними. 

Переваги локації

Можливо, ваш ЖК знаходиться біля озера або поруч з зеленою зоною. Або вам всього 10 хвилин до ВДНГ. Розповідайте про район, його переваги, та цікаві особливості.

Біо забудовника

Люди завжди шукають інформацію про забудовника і реалізовані ним об’єкти. Їх цікавить все: від віку компанії до отриманих винагород. Розповідь про забудовника легко збереже час.  

Ідеї для дозвілля та прогулянок

Обідня перерва, романтичний вечір, чи вечірня пробіжка. Дуже зручно, коли у соцмережах вже продумані всі варіанти, і підписнику залишається лише зберегти їх.

Hot контент

Це не ситуативи, які ви можете запланувати раніше. Це контент типу “тут і зараз”. Як Dolly Parton Challenge або  термінові новини. Дизайн у них може бути посереднім. Наприклад, даний пост був написаний під час карантину, коли зміцнення імунітету в домашніх умовах було дуже актуальним,  і отримав досить високі показники. 

Переваги та фішки ЖК+ живі фото

Одна справа, коли ви просто перелічуєте абстрактні переваги, інша — коли підкріплюєте свої слова фото.

Висновок:

Хоч нерухомість і нішева сфера, але тем, які можна розкрити тут справді дуже багато. До того ж, ви можете чередувати сам тип контенту: відео, інфографіка, карусель, анімація, кейс. Варто лиш визначити, що буде цікаво й корисно вашій цільовій, і час від часу перевіряти реакції.  

Всім натхнення та цікавих ідей!

Summary
ЖК в соцмережах: як урізноманітнити контент забудовників
Article Name
ЖК в соцмережах: як урізноманітнити контент забудовників
Description
70% контенту ЖК у соцмережах складають ситуативи: хід будівництва, акції, знижки на квартири, підвищення цін,  відкриття паркінгу, еtc. Це цікаво потенційним інвесторам, і тим, хто вже придбав квартиру.
Author
Publisher Name
SvitSoft
Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку