Подзвоніть мені
UA
EN PL
Головна

Svitsoft. Діджитал-маркетинг для бізнесів

Історія компанії

13
Років на ринку
1000+
Рекламних кампаній
100+
Реалізованих проєктів
50+
Активних клієнтів одночасно

Ми існуємо на ринку 13 років - допомагаємо бізнесам розвиватися й зростати за допомогою інструментів діджитал-маркетингу. За цей час ми успішно реалізували 100+ проєктів і запустили понад 1000 рекламних кампаній, деякі з них - із мільйонними бюджетами.

Ми живемо в тому самому ритмі, що й бізнеси. Тому добре розуміємо їхні потреби, уміємо передбачати запити й реагувати на них іще до того, як вони виникли. Завжди залишаємося ефективними, навіть при тому, що зазвичай маємо понад 50 активних клієнтів в одночасному управлінні.

Наш середній контракт із клієнтом становить 2+ роки, а найдовший - понад 10 років.

Підхід

Працюючи із бізнесами з найрізноманітніших сфер, ми завжди прагнули до того, аби нас відрізняли не тільки висока експертиза та ефективність, а й винятковий сервіс. Саме тому відділ роботи з клієнтами є одним з найбільших у компанії, а стандарти роботи переслідують принцип "клієнт повинен заробляти із нами". І цього принципу ми дотримуємось кожен день, у кожному робочому процесі.

Гнучкість - ще одна характерна риса Svitsoft. Ми здатні запустити рекламну кампанію через 1 робочий день з моменту підписання договору.

У нашому ДНК - прагнення до постійної оптимізації та кращих результатів. Саме тому, ще у 2012 році ми створили наш перший власний аналітичний інструмент для маркетингу - коллтрекінг AdSaver, який став улюбленим інструментом забудовників України. Сьогодні AdSaver - це CRM, IP-телефонія, коллтрекінг та колбек у єдиному продукті.

#

Команда

Назад
Далі
Георгій Курбанов
Георгій Курбанов
CEO Svitsoft

Своїм найбільшим досягненням за понад 12 років роботи Георгій вважає не сотні результативних кейсів, не десятки крупних клієнтів, які стали системними, і навіть не той факт, що заснована ним агенція має 120 спеціалістів у штаті і є однією з найбільших на діджитал-ринку. А цілу плеяду молодших партнерів, яких він навчив справі і які тепер розділяють із ним керування бізнесом. Успішних партнерів-підрядників, які виросли з команди Георгія в окремі компанії, та загалом усіх колег, які пройшли під його керівництвом шлях від стажера до топ-менеджера. Люди - це найбільша цінність і найцінніший ресурс для Георгія. А відпочивати від людей він любить у подорожах - щоби посерфити, поганяти на сноуборді чи піднятися на якусь гірку. Не виходить вибратися в подорож - Георгій іде грати в міні-футбол, сідає за якусь стратегічну гру чи просто читає щось з історії.

В'ячеслав Кротевич
В'ячеслав Кротевич
SEO Team Lead

Міг би бути психологом, літературним критиком або програмістом, тому що весь вільний час читає художню та психологічну літературу або програмує. Але насправді ці хобі допомагають В’ячеславу розвивати аналітичні здібності, щоби використовувати їх у SEO-оптимізації, у якій він справжній ас. Сфери, в яких має досвід: інтернет-магазини, нерухомість, юридичні послуги, безпека в інтернеті, медицина, фріланс майданчики, ЗМІ, корпоративні сайти.

Ігор Морозов
Ігор Морозов
Social media Ads Team Lead

Запущених кампаній - “точно більше тисячі”, “сотні тисяч” згенерованих лідів на сайти, а ще футбол, теніс і кодінг у якості хобі. Ось що розповідає про себе Ігор. Загалом він не говорить багато, зате багато працює. Сфери, у яких має досвід: нерухомість, автодилери, незалежні провайдери, енергії, табори для дітей та підлітків, інтернет-магазини, навчальні курси, політично орієнтовані новинні портали.

Богдан Крупа
Богдан Крупа
Senior PPC

Перш ніж прийти в професію PPC-спеціаліста, Богдан протестував багато інших: керував підрозділом із роботи з клієнтами, керував власною справою, працював керівником відділу продажів і комерційним директором. Усі ці досвіди він застосовує в роботі. Окрім як в офісі, ви можете зустріти Богдана на його лекції з психології, на футбольному матчі в секторі чи десь за кордоном (подорожі - важлива частина його життя). Сфери, в яких має досвід: майже всі, але перш за все - нерухомість, побутові послуги, авто, електронна комерція, промисловість, виробництво.

Михнюк Дмитро
Михнюк Дмитро
PPC Team Lead

Діма - знахідка, а не співробітник. У робочий час він займається роботою, а у вільний - теж роботою, бо його хобі - слідкувати за трендами в світі та в рекламі Google Ads, тестувати та впроваджувати нові підходи у веденні реклами. Займається цим Діма вже понад сім років. За цей час він став сертифікованим фахівцем Google Ads зі статусом PREMIER, брав участь у конференціях Google, запустив 500+ успішних кампаній, посів перше місце за результатами іспиту від Google Performance Excellence. Сфери, в яких має досвід: нерухомість та e-commerce.

Дмитро Савицький
Дмитро Савицький
COO Svitsoft

Вечорами Дмитро читає про соціологію, політологію, спортивну аналітику, технології та візуальне мистецтво, а тоді приходить в офіс і застосовує всі здобуті знання в управлінні нашою командою. Тому в нього виходить ефективно, творчо й місцями навіть весело. Хоча, здавалося би, які веселощі можуть бути в такій серйозній справі як досягнення фінансових показників чи дотримання політики компанії. Але Дмитру вдається.

Дмитро Мурга
Дмитро Мурга
SMM Head Svitsoft

Третій Дмитро в нашій комані, але перший - в знанні соціальних мереж. А ще - боксер, мандрівник, автомобіліст і захоплений читач книжок. Сфери, в яких має досвід: нерухомість, медицина, e-commerce, івенти, автопром, модельний бізнес, краса та здоров’я.

Анна Веселова
Анна Веселова
Head of Client´s Success Department

Анна любить читати й завжди дочитує книгу до кінця, навіть ту, яка геть не зайшла. І це дуже характеризує її як людину загалом: вона завжди доводить до кінця те, що почала, ніколи не відмовляється від планів і завжди стримує слово. Мабуть, завдяки цим якостям їй вдається успішно вести 10 клієнтів одночасно й керувати бюджетами в 90 млн грн і більше. Вправність у грі в сквош, мабуть, також звідти. Ну а автомобільні ток-шоу - маленьке Аннине гілті плежер, яке дозволяє їй хоч інколи нічого не контролювати.

Ми працюємо з лідерами ринку

Kan logo
Perfect Town Likograd
BudCapital
Ріел
ЖК Great
Кретор Буд
Geos
Київміськбуд
Інтеграл Буд
ЖК Ковалівський
HHouse
ЖК Чайка
Kan logo
Perfect Town Likograd
BudCapital
Ріел
ЖК Great
Кретор Буд
Geos
Київміськбуд
Інтеграл Буд
ЖК Ковалівський
HHouse
ЖК Чайка
Kan logo

Для цього клієнта ми розробили кастомний пакет послуг, спрямований на підвищення впізнаваності бренду, залучення нових клієнтів і формування лояльності у вже існуючих. Створили мобільний додаток та персоналізоване ПО.

Замовити послугу