Головна

Svitsoft. Діджитал-маркетинг для бізнесів

14
Років на ринку
1000+
Рекламних кампаній
100+
Реалізованих проєктів
50+
Активних клієнтів одночасно

Історія компанії

2009

2009

2009

Георгій Курбанов та Олександр Вінницький

Рік, з якого починається історія Svitsoft, коли два співзасновники — Георгій Курбанов та Олександр Вінницький — вирішили опановувати самотужки діджитал-маркетинг для потреб власного інтернет-магазину “Електровоз”. А вже незабаром бізнес з діджитал-просування в інтернеті став більш перспективним та пріоритетним. Тому, “Електровоз” припинив існування, а Svitsoft, навпаки, набирав обороти.

Першим клієнтом, який і визначив одну з основних ніш та векторів агенції, став житловий комплекс Чайка, який на сьогоднішній день є найбільшим кондомініум Європи. Це “місто у місті”, побудоване на 39 гектарах української столиці. Примітно, що з цим клієнтом ми і досі маємо бізнес стосунки.

2009

Таким був колись логотип Svitsoft

Потім були “Акварелі”, 2 черги з 1350 квартир, які Svitsoft допоміг розпродати. Власники девелоперських компаній переконувалися, що інтернет-реклама працює, та поступово перенаправляли бюджети з офлайн-реклами у діджитал.

З часом, це призвело до того, що Svitsoft почав керувати найбільшим в Україні бюджетом на діджитал-маркетинг у сфері продажів первинної нерухомості.

forbes

Вже у 2012-му році CEO Svitsoft Георгій Курбанов почав з'являтися на обкладинках провідних медіа.

2013

2013

У цьому році нашим клієнтом стає найбільший забудовник України — “Київміськбуд”. Його масштаби — 300 тисяч м2, які щороку здаються в експлуатацію. Це один з декількох наших клієнтів, бізнес-стосунки з яким тривають вже десятиліття.

Наступні 5 років стали для нас періодом приголомшливого зросту як компанії, так і колективу: кожен рік +200% в оборотах, +100% розширення команди. Разом із Svitsoft зросла ціла плеяда першокласних тімлідів, які колись пришли до нас джуніорами у відділи з трьох чоловік, а з часом вже самі керували окремими відділами із десятками фахівців.

2013-й також став роком релізу власного SaaS-продукту Svitsoft — системи коллтрекингу та ІР-телефонії AdSaver. Без перебільшення, коллтрекинг зробив революцію на українському ринку продажів первинної нерухомості, і остаточно підсумував епоху перемоги діджитал-інструментів над аутдор.

Свою роль в цьому процесі також зіграла і Революція Гідності, девальвація гривні, та необхідність прискіпливо перераховувати та оптимізовувати маркетингові бюджети у забудовників. Таким чином, “у грі” залишалися, переважно, ті інструменти, ефективність яких можна простежити та прорахувати — і це, звісно, діджитал.

2014

2014

Початок співробітництва Svitsoft та Укрбуд — потужного, амбітного гравця, здатного стати #1 в Україні. Однак, не судилося. Крах Укрбуд у 2019-му році призвів до безлічі негативних процесів на ринку, як-то падіння довіри до інвестицій у сферу первинної нерухомості. Тож, тепер ми долучилися до ліквідації цих наслідків та працювали над зміцненням довіри до українських забудовників.

Один з прикладів того, як Svitsoft відновлював довіру до “спадщини” Укрбуд.

Загалом, досвід Svitsoft на той час вже налічував співпрацю із понад 100 забудовниками різного масштабу, майже 1000 рекламних кампаній, та вийшов далеко за межі ніші нерухомості: автодилери, медичні центри,e-commerce, бьюті, енергетичний сектор — нас вже було не спинити:)

2021

2021

Настав час ділитися здобутим досвідом. СЕО Svitsoft Георгій Курбанов стає ментором та лектором освітніх проєктів для маркетологів нерухомості та у діджитал-дісциплінах. У останньому мирному році перед війною в Україні, ми запустили власний YouTube канал, де публікували інтерв’ю Георгія з провідними маркетологами.

Чим маркетинг одного забудовника може глобально відрізнятися від маркетингу іншого? Як виглядає операційна діяльність СМО девелопера?

Інтерв'ю СЕО Svitsoft Георгія Курбанова та СМО РІЕЛ Олексія Кулика

Чому на ринку так мало професіоналів у маркетингу нерухомості та навіщо потрібні профільні спільноти у девелопменті

Дискутували Тетяна Шульга-Забельська, СЕО RED Community, та Георгій Курбанов, СЕО Svitsoft

Як працює digital marketing у найбільшого забудовника України?

Ольга Мартинова, Head of Digital Київміськбуд, та Георгій Курбанов, СЕО Svitsoft

А ще в нас завжди найкрутіші та веселі корпоративи.

За час свого існування, Svitsoft дав той рушійний поштовх, завдяки якому у співпраці із нами утворилася ціла низка партнерських компаній. З часом вони виросли в окремі, успішні бізнеси. Одним з них є Агенція зовнішнього маркетингу для забудовників

TOPDOG-LOGO

TOP DOG, якою керує Павло Гончаров, один з найдосвідченіших маркетологів нерухомості в Україні, який багато років працював як на боці забудовників, так і на боці агенцій, тому розуміє маркетинг девелопменту максимально комплексно.

Інший приклад — Who Are You Agency, команда, яка втілює у життя найкреативніші ідеї у ніші, де, здавалося б, для креативу не багато простору — так, мова про нерухомість. Але їм вдається. І вдається не тільки у кейсах для девелопменту.

wru-agency-logo
LOGO-VALL

А ще ми завжди радіємо за успіхи наших друзів із VALL, які розробляють та втілюють концепції дизайну, візуалізації та проектування для об’єктів нерухомості.

Ще один приклад — команда Webinvest. У результаті нашої співпраці народився унікальний продукт — автоматизований алгоритм розміщення оголошень на OLX, який дозволяє забудовникам гарантовано підвищувати ефективність розміщення пропозицій своїх квартир на цій платформі у десятки разів.

120-teammates

120 членів команди

6-languages

6 мов, якими ми володіємо

3-countries

3 країни, де ми маємо офіси

top-ppc-company top-ppc-company top-soc-media

Наш досвід підтверджено Google і META

buisness-patrner
google-partner
certified-champion
CATIONS CERTIFICATE
2022

2022

Вже на початку війни ми стали волонтерами, започаткувавши платформу Stand with Ukraine, через яку пропускали зібраний трафік на провідні волонтерські фонди України, залучивши, таким чином, понад 7 мільйонів користувачів зі всього світу.

kia festival

Цей проект отримав срібло та дві бронзи на Kyiv International Advertising Festival KIAF у категоріях Film, Digital&Mobile advertising, та у категорії PR campaign. У цьому ж році компанія відокремилась на три напрямки: Svitsoft, AdSaver та SvitSoftware. І ми пишаємось тим, які результати показує кожен з них.

Не дивлячись на неймовірно складний 2022-й рік, AdSaver оновив код, зробив складний та важливий реліз нових апдейтів, та перевів всіх клієнтів на оновлену платформу. Сьогодні AdSaver — це CRM, IP-телефонія, коллтрекінг та колбек у єдиному продукті.

ad-saver-logo

В свою чергу, у потрфоліо Svitsoft з'являється все більше і більше проєктів на європейському ринку. І наша історія продовжується. Її ми створюємо просто зараз!

Ми працюємо з лідерами ринку

Kan logo
Perfect Town Likograd
BudCapital
Ріел
ЖК Great
Кретор Буд
Geos
Київміськбуд
Інтеграл Буд
ЖК Ковалівський
HHouse
ЖК Чайка
Kan logo
Perfect Town Likograd
BudCapital
Ріел
ЖК Great
Кретор Буд
Geos
Київміськбуд
Інтеграл Буд
ЖК Ковалівський
HHouse
ЖК Чайка