Всі послуги

Google Ads

Google Ads

Лише з початку 2017 року до другого кварталу 2023 року ми згенерували понад 1,8 мільйона конверсій через наш центр обслуговування клієнтів Google Ads, з яких 465 621,39 були прямими телефонними дзвінками та надсиланням форм. Наша команда складається з 30+ сертифікованих спеціалістів Google, а кількість запущених кампаній перевищує 1000. Крім того, ми також регулярно виграємо нагороди на Google Digital Championships по всьому світу.
Svitsoft знає все про рекламу в Google. І це не перебільшення. Наші кейси та репутація на ринку це підтвердять.

Як багаторічний Google Ads Premier Partner, ми одними з перших отримуємо доступи до найновіших глобальних та локальних статистичних даних, beta-версій продуктів та маємо цілодобовий зв'язок із Google Support. І це ще один аргумент на користь того, що з нами клієнт завжди може бути спокійним за перебіг рекламних кампаній та йти на крок попереду конкурентів. Статус Google Ads Premier Partner щорічно надається лише 3% найкращих агенцій-партнерів у кожній країні.

За допомогою Google Ads ми отримуємо теплі ліди через різноманітні кампанії рекламних оголошень, графічних банерів, відеороликів на сайтах-партнерах Google або у пошуковій системі. Що саме ми робимо?

  • Використовуємо автоматичні стратегії та машинне навчання
  • Маемо десятки кейсів успішних кампаній у найрізноманітніших нішах
  • Зменшуємо вартість конверсій
  • Знаходимо більше звернень за нижчої ціною
  • Підвищуємо ефективність відеореклами
  • Оптимізуємо рекламні кабінети та стратегії

Працюємо за принципом Аудит → Пропозиція → Налаштування аналітики → Запуск рекламних кампаній → Оптимізація.

#
Google Ads Premier Partner
#
Google Analytics
#
Google Tag Manager
#
Google Optimize
#
Google Spreadsheets
#
Google Shopping