PPC Всі статті

Вихід є завжди або як оптимізувати обліковий запис без макроконверсій

Марія Грамарчук
Марія Грамарчук PPC та Facebook спеціаліст
24.11.2020
1147
0

Для правильного налаштування та оптимізації рекламного кабінету Google Ads необхідно завжди настроювати відстеження макроконверсій. Макроконверсіями, зазвичай, у не e-commerce проектах, є дзвінки та форми. При чому, в більшості випадків, найбільше звернень йде по дзвінках (але бувають виключення). Відстеження форм налаштовується через GTM,а для відстеження дзвінків необхідно підключати коллтрекінг. 

На практиці ppc-спеціаліст часто зіштовхується з тим, що фірми не мають змоги під’єднати оцей коллтрекінг. Причини можуть бути різні: від нюансів телефонії або сайту до небажання витрачати гроші на підключення коллтрекінгу. Хочу зразу зауважити, що щомісячна плата за коллтрекінг незначна, у порівнянні з тим, яку користь приносить коректне відстеження результативності реклами чи різних площадок в інтернеті та поза межами інтернету (можливо використовувати статичні номери).

То ж, що робити ppc-спеціалісту, коли коллтрекінг не підключають, а форми на сайті заповнюють дуже-дуже рідко?

У цьому випадку рекомендую ретельно дослідити сайт і знайти якусь “особливість”, яку можливо було б відстежувати та у вас була б максимальна ймовірність, що користувач зробивши саме цю дію, з найбільшою ймовірністю зателефонує. Цю “особливість” назвемо мікроконверсія. 

Розглянемо на конкретному прикладі як запустили та оптимізували обліковий запис на мікроконверсіях. 

Зайшов клієнт, що продає комерційні автомобілі певної марки. Через особливості телефонії можливості встановити коллтрекінг немає. 

Отже, у якості конверсій було вирішено взяти заповнення форми на тест-драйв та перехід на сторінку “контакти”, де розташовані номери телефонів різних відділів.  Оскільки на сайті кнопка “Контакти” знаходиться не одразу зверху, то це додало ще впевненості, що не зацікавлена людина шукати номер телефону не стане.

Спочатку запуску були запущені тільки пошукові кампанії та як зібралися аудиторії, було запущено ще ремаркетинг в КММ. 

Оптимізувавши пошукові кампанії та перевівши їх на автоматичні стратегії я зуміла заощадити кошти та вирішила запустити КММ кампанії для отримання більш дешевого конверсійного трафіку.  В процесі роботи відмовилися від КММ кампаній на мобільні пристрої, що приносили дорогі конверсії та залишила тільки КММ кампанії на комп’ютери.

Для підтвердження інформації надаю діаграму з якої видно, що найбільше клацають з телефонів, але найбільше конверсій отримаємо з комп’ютерів.

У наслідок виконання всіх робіт вдалося знизити вартість конверсії на 37%.

P.S. Працювати з обліковим записом на мікроконверсіях можливо, але раджу працювати з макроконверсіями. 

P.S.S. Для підтвердження того, що працювати саме у цьому обліковому записі з такими мікроконверсіями доцільно, надаю таблицю порівняння, з якої видно, що якість трафіку набагато вища у тому сегменті, де користувачі перейшли на сторінку контакти. 

Марiя Грамарчук
PPC и Facebook спеціаліст

Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку