PPC Всі статті

Video Action: підвищуємо ефективність відеореклами

Алина Польченко
Аліна Польченко РРС спеціаліст
22.03.2021
4038
0

Video Action – один з підтипів рекламних кампаній в YouTube, який був створений для того, щоб отримати більше конверсій без особливих зусиль і витрат.

Показ Video Action здійснюється на головному фіді YouTube, сторінці перегляду відео і на партнерських відеоресурсах.

Джерело: Довідка – Google Реклама

Головна перевага Video Action – збільшення числа лідов. Тому перед запуском переконайтеся, що коректно налаштували та імпортували відстеження конверсій як макро так і мікро, вибрали необхідну атрибуцію та розширили вікно конверсії (якщо товар тривалого циклу прийняття рішення). Кампанія використовує тільки розумні стратегії призначення ставок – максимум конверсій або цільову ціну за конверсію, так що чим більше цінних даних ви дасте для навчання, тим краще буде результат.

Щоб налаштувати Video Action виберіть підтип “Збільшення числа конверсій” при запуску нової кампанії.

Після назви кампанії обираємо стратегію призначення ставок. Google рекомендує починати з максимум конверсій на старті роботи, потім масштабувати результати цільовою ціною за конверсію, так як їй потрібно більше даних для ефективної роботи.


Далі ставимо денний бюджет. Ми залишаємо галочку на Партнерські відеоресурси в КМС. Вибираємо потрібний таргетинг на місце розташування та мову. Виключений контент залишаємо стандартним. Порівняти різницю між підходами ви можете за допомогою спеціального розділу – порівняння типів інвентарю.

Додаємо обов’язково додаткові посилання, так як Google обіцяє на 24% більше результат.

Продовжуємо стандартні налаштування показу на пристроях і розклад.

❗А ось на етапі створення групи оголошень вибираємо тип не стандартний, а адаптивний. Там будуть показуватися оголошення в форматі In-Stream з можливістю пропуску і Video Discovery разом. Це і дає можливість створити кампанію Video Action.

❗Після вибору потрібного вам таргету по аудиторіях, зверніть увагу, що google пропонує допомогти збільшити ефективність шляхом показу реклами тільки тим, хто з більшою ймовірністю зробить конверсію. Не бійтеся тестувати. Ця функція має ряд переваг, одна з яких – оптимізація з метою виконання маркетингової мети.

Після цього почніть роботу з креативом.

Креативи дуже важлива складова ефективної відеореклами, а адаптивний формат дає трохи більше полів для інформації. Оголошення можуть показуватися в різних комбінаціях і в безлічі популярних форматів. Вибір форматів вручну не підтримується.

Конструктор пропонує додати кінцевий URL, заклик до дії, заголовок на 15 символів, заголовок на 90 символів і невеликий опис на 70 символів.

Переконайтеся, що ваше відео тривалістю від 10 секунд і саме по собі яскраве і цікаве. Бажано з озвученням основного УТП.

Ну а тепер до результатів!

З 13.02 по 14.03 – за місяць роботи такого формату відеореклами в ніші нерухомості я отримала 39 цільових ліда вартістю середньої ціни по аккаунту.


Це перші результати, так що в планах у мене оптимізація за різними параметрами і масштабування.

🎬 А вам бажаю успішного запуску суперскої кампанії Video Action!

 

Summary
Video Action: підвищуємо ефективність відеореклами
Article Name
Video Action: підвищуємо ефективність відеореклами
Description
Video Action - один з підтипів рекламних кампаній в YouTube, який був створений для того, щоб отримати більше конверсій без особливих зусиль і витрат. Хочете знати як підвищити ефективність такої реклами?
Author
Publisher Name
SvitSoft
Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку