Всі статті

SvitSoft та OLX: онлайн-захід для забудовників та маркетологів

Svitsoft
Svitsoft
25.08.2021
7585
0

Подекуди ми у SvitSoft зіштохуємося з тим, що забудовники  не розуміють як працювати з майданчиками онлайн-оголошень та які ліди можна з них отримувати. Або працюють, але роблять це не некоректно, тому не завжди отримують бажаний результат.  

Однак рекламні кампанії можуть стати ще ефективнішими, якщо знати певні хитрощі. Маючи багаторічний практичний досвід в цьому питанні, ми вирішили разом з OLX поділитися лайфхаками із ринком. На прикладі одного із найбільших майданчиків онлайн-оголошень розберемо всі дієві інструменти для ефективного отримання лідів.

29-го вересня о 15:00 SvitSoft та OLX запрошують на перший спільний онлайн-захід тих, хто бажає зрозуміти як використовувати на максимум можливості OLX для продажів первинної нерухомості.

Зареєструватися зараз! 

Для відділів продажу та маркетингових департаментів забудовників, а також для діджитал-агенцій та фахівців, які працюють у девелопменті.

Хто? 

Георгій Курбанов — СЕО SvitSoft

SvitSoft — діджитал-агенція із найглибшою експертизою продажів первинної нерухомості в Україні. За 10 років співпрацювали із 100+ забудовниками, беручи участь у більш, ніж півтисячі проектів. Компанія, яка керує найбільшим рекламним бюджетом у сфері нерухомості.

Ігор Сироватко — керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії 

OLX — платформа онлайн-оголошень #1 в Україні. Об’єднує людей та бізнеси для покупки, продажу або обміну товарами та послугами. 

*технологічний партнер заходу — AdSaver. Сервіс для забудовників, який поєднує в собі трекінг, телефонію та CRM системи. Єдина CRM-система на ринку, яка може фіксувати мультіліди.

Про що піде мова? 

— яку роль відіграє ОLХ серед інших інструментів перформансу та рекламних кампаній наших клієнтів. Особливості роботи та переваги порталу. Порівняльна аналітика щодо вартості лідів та ефективності каналів. 

— як правильно відстежувати ефективність розміщення, які для цього використовувати інструменти і метрики

— як створити оголошення про продаж квартири на ОLХ так, щоб воно спрацювало. Як воно має виглядати, типові помилки, що впливає на ранжування, та які ми у SvitSoft використовуємо стратегії для цього

— як пріоритезувати наявний асортимент квартир у забудовника і визначити ті, які треба виводити у топ? 

— презентація нових можливостей ОLХ для продажів нерухомості 

— інсайти та кейси про механіку роботи з пакетами VIP, TОП 

 Партнери заходу: