Всі статті

Підтвердження домену сайту або як підготуватися до iOS 14

Евгений Шутый
Євгеній Шутий Facebook Ads спеціаліст
31.05.2021
1364
0

Вступ

Прийшов час, коли один з найбільших виробників техніки і зокрема мобільних телефонів починає обмежувати відстеження поведінки користувачів своїх пристроїв на сайтах і в додатках. Йдеться про компанію Apple і її нову версію ios – 14.

Facebook і інші компанії, прибуток яких йде в основному з реклами, не стоять на місці і адаптуються до нових реалій.

Нововведення торкнуться необхідність підтвердження володіння доменами сайтів і кількість переданої інформації. Тепер можна передавати інформацію тільки, не більше ніж, про 8-м події з сайту з поставленою пріоритетністю. Далі мова піде про більш детальний розбір «чому» і про те «як це налаштувати і бути готовим».

Навіщо підтверджувати домен?

Підтверджений домен дає право обмежувати дозвіл на редагування посилань, що в свою чергу дозволить рекламодавцям обмежувати дозвіл на використання посилання на сайт третім особам.

У нашому ж випадку необхідно підтвердити домен для того щоб мати можливість провести сукупне вимірювання подій, тому без підтвердження домену ми просто не зможемо цього зробити.

Підтвердження домену

Для того щоб підтвердити домен нам необхідно перейти в налаштування бізнес-менеджера на вкладку «Безпека бренду» і обрати пункт «Домени».

Далі нам необхідно натиснути на кнопку «Додати» і ввести посилання на свій сайт.

Важливо, що посилання на сайт потрібно вносити без слеш і протоколу «https: //», тобто в форматі «facebook.com», або його піддомену нижнього рівня «business.facebook.com».

 


Після появи домену в списку ви повинні натиснути на ім’я домену та побачити один з 3-х представлених варіантів підтвердження. Ми зазвичай використовуємо третій «Meta-tag Verification», так як він один з найпростіших і без особливих знань і наявності розробника можна його розмістити самостійно, в разі якщо у вас є доступ до адмінки сайту.

Якщо налаштування буде робити розробник, просто передайте йому інструкцію в текстовому форматі.

Після того як ви або розробник виконає всі необхідні дії натисніть на кнопку «Підтвердити». Якщо все зроблено правильно, домен отримає зелену позначку.

Навіщо проводити сукупне вимірювання подій?


Після нововведень ios 14 ми зможемо відстежувати не більше 8 подій, для того щоб facebook розумів які події для нас важливі, нам потрібно їх йому показати. Групи і оголошення використовують події, а ті, які не були додані в список будуть припинені без права відновлення і дублювання.

З важливих моментів хотілося б відзначити що ці обмеження будуть діяти не тільки на користувачів ios 14, а й на всіх інших, включаючи користувачів Android.

Також ми повинні виставити пріоритетність подій. Якщо у нас налаштовані події і користувач виконає їх всі, або деякі з них, то система зарахує виконання тільки найважливішої. Логічно що вищий пріоритет в такому випадку необхідно надати найбільшій макро конверсії. Наприклад «Лід» чи «Купівля».

Які події можна налаштувати?

З огляду на те, що facebook завжди відрізнявся своєю нелогічністю рішень, то і ці нововведення не виключення.

Сукупне вимірювання подій на будь-яку подію ми зробити не можемо.

Налаштування можемо зробити тільки на стандартні події, типу «Lead», «Subscribe», «Purchase» і т.д. Але якщо ви налаштували передачу події під кастомною назвою, наприклад,  «Purchase_1click» і т.д., то обрати їх ви не зможете.

Також ми можемо налаштувати відстеження «Спеціально налаштованих конверсій», це як “паличка-виручалочка” в разі налаштування нестандартних подій. Просто додаємо подію в «СНК»  и готово.

Сукупне вимірювання подій.

Для налаштування нам знадобиться піксель з налаштованими подіями, стандартними або «спеціально налаштованими конверсіями», і вже підтверджений домен.

Нам потрібно зайти в піксель і перейти на вкладку «Зведена зміна подій».

Після чого натискаємо на кнопку «Налаштувати веб-події».

Переходимо на вікно з доменами і вибираємо той, на якому встановлений цей піксель.

Деякі події налаштовуються автоматично, якщо вони підходять під умови. В такому випадку ми перевіряємо коректність їх вибору, виставляємо потрібний пріоритет і перевіряємо чи чогось бракує.

Якщо подій немає, натискаємо на кнопку «Редагувати події».

 

Натискаємо «Редагувати» в спливаючому вікні, яке нас попереджає що події почнуть відображатися протягом 48 годин і переходимо в менеджер сукупного вимірювання подій. Натискаємо «Додати захід» для того, щоб додати подію в список.

У рядку вибираємо піксель, для налаштування стандартних подій або в самому низу списку вибираємо «Спеціально налаштована конверсія», у випадку з «СНК».

Далі вибираємо назву події, які будемо відстежувати і включаємо або не включаємо «Оптимізацію для цінності», якщо така опція доступна і налаштована в самому пікселі для події.

Після того як ви налаштували все події не забудьте розставити пріоритети. Чим подія вище в списку, тим воно пріорітетніша. Не обов’язково налаштовувати усі 8 подій, досить додати ті, які вам потрібні.

Після налаштування не забудьте відправити зміни.

Ознайомившись зі спливаючих вікном (воно дублює перше, але додається список змін і галочка підтвердження) і підтвердив свої дії галочкою натискаємо «Застосувати».

Все готово!

Тепер ви зможете спокійно використовувати ці події в рекламних кампаніях. Повідомлення про зміни в ios 14 при виборі доданих подій з’являтися не буде. При наявності автоправил, які використовую стару атрибуцію 28 днів після кліка, 1 день після перегляду, їх теж необхідно переналаштувати заново або замінити атрибуцію.

Summary
Підтвердження домену сайту або як підготуватися до iOS 14
Article Name
Підтвердження домену сайту або як підготуватися до iOS 14
Description
Прийшов час, коли один з найбільших виробників техніки і зокрема мобільних телефонів починає обмежувати відстеження поведінки користувачів своїх пристроїв на сайтах і в додатках. Йдеться про компанію Apple і її нову версію ios - 14.
Author
Publisher Name
SvitSoft
Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку