PPC Всі статті

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку.

Алина Польченко
Аліна Польченко РРС спеціаліст
26.08.2020
2731
0

Ні для кого вже не секрет, що Google намагається оптимізувати роботу рекламного кабінету, впроваджуючи все більше алгоритмів і інструментів, які можуть отримати максимум з того, що ви задаєте на старті роботи.

Ручне встановлення ставок вже поступилося місцем автоматичним стратегіям, які, виходячи з отриманих даних, намагаються принести вам найкращий результат. Адже аукціон відбувається кожну секунду, аналізуються мільйони отриманих сигналів і розрахувати ставку для виграшу вручну практично неможливо. До того ж, деякі стратегії, наприклад, цільова ціна за конверсію, можуть відкидати “нецільової” запит, з’являючись тільки потрібної людини в певний момент часу, який з більшою ймовірністю сконвертиться.

Основне джерело роботи автоматичних стратегій — це дані. Від того, які саме дані ми направимо, буде залежати результат роботи ваших кампаній.

Давайте розберемося, чому саме ми можемо допомогти роботі стратегій і, що допоможе машині навчитися в рази швидше.

1. Перше, що варто зробити — коректно встановити відстеження переходів на сайті і імпортувати їх в кабінет google ads.
Зрозумійте, що саме на сайті є для вас найкращою метою. Це можуть бути дзвінки, форми, чати, callback, pop-up, онлайн-розрахунок, і тп.

Безліч кейсів показало, що безпосередньо в кабінет потрапляє більше переходів, ніж показує аналітика, а це, в свою чергу, дає більше даних для роботи стратегій:

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 1

Якщо у вас немає макроцілей на сайті, для “розгону” підійдуть розумні цілі або ж якась дуже якісна аудиторія. тільки переконайтеся.

2. Виберіть атрибуцію та вікно конверсії, які підійдуть вашому продукту. Є різниця між купівлею квартири і замовленням піци. У першому випадку, вам необхідна лінійна атрибуція, яка розподіляє все торкання користувача між каналами і максимальне вікно конверсії, адже на прийняття рішення йде більш 2-х місяців. У випадку з піцою, підійде атрибуція за останнім кліку і мінімальне вікно конверсії, оскільки швидше за все, це про прийняття рішення “тут і зараз”.

3. Чималу роль зіграє “архітектура” рекламного кабінету. Переконайтеся в релевантності ключів до оголошень, логіку структури груп, кампаній і аудиторій. Слідкуйте за стрибками трафіку і охопити. Досягніть максимального показника якості. Постарайтеся не обмежувати ключі точним і фразовою відповідністю, на модификаторе стратегії працюють краще. Чистіть запити.

4. Обов’язково додайте спостереження аудиторій в пошукові кампанії та спостереження тем в КМС (крім тих, де аудиторії і теми налаштовані як таргет). Таким чином і вам, і стратегіям буде зрозуміло яка аудиторія конвертах найчастіше.

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 2

5. Заморочтесь і розбийте свою географію і розклад показу реклами. Зрозуміло, що можна заглянути в звіти і подивитися, але навіщо робити подвійну роботу?

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 3

6. Ви не знаєте яка мова встановлений на пристроях вашого користувача, а google знає. Тому, в пошуку і ремаркетингу вибираємо “всі мови” в налаштуваннях кампаній, а КМС можна обмежити лише мовою вашої ЦА, щоб не злити бюджет.

7. Найважливішим пунктом є вибір самої стратегії інтелектуального призначення ставок. Їх існує кілька типів (читати тут)

🌟 Стратегії Пошукових Кампаній:

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 4

🌟 Стратегії КМС Кампаній:

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 5

Вибір стратегії безпосередньо залежить від цілей вашої реклами. Розберемо основні:

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 6

Джерело: Довідка – Google Реклама

У SvitSoft ми найчастіше використовуємо Цільову ціну за конверсію (ЦЦК), Максимум конверсій (МК) і Цільовий відсоток отриманих показів (ЦППП). Саме ці стратегії заточені під те, щоб отримати якомога більше конверсій за заданою або нижчою ціною, або по заданому денного бюджету. У них використовуються технології машинного навчання, що дозволяють автоматично оптимізувати ставки і коригувати їх під час аукціону. ЦППП також допомагає оптимізувати брендовий трафік (читати тут).

8. Після включення стратегії дайте кампаніям навчитися. Спостерігайте мінімум 3-4 дні, краще більше. Адекватно оцініть ставку ЦЦК / кліка або поріг бюджету. Для “розгону” краще виділити більше коштів, потім поступово знижувати вартість.

9. Намагайтесь менше обмежувати роботу стратегій коригуваннями ставок по географії, часу і пристроїв. Тільки якщо різниця очевидна. В такому випадку, потрібно залишити те, що працює краще в поточній кампанії, інше, або вимкнути, або винести окремо для тесту на інший стратегії.

10. Читайте звіти і прислухайтеся до рекомендацій google. Після включення стратегій в кабінеті будуть доступні такі звіти:

  • Звіти про стратегію призначення ставок допомагають оцінити ефективність стратегії інтелектуального призначення ставок.
  • Статуси стратегій призначення ставок дозволяють дізнатися, як функціонують стратегії.
  • Симулятор ставок використовуються, щоб прогнозувати, як зміни бюджету, ціни за конверсію або цільової рентабельності інвестицій в рекламу вплинуть на ключові показники, що визначають потенційну ефективність реклами, такі як кількість конверсій, кліків і показів, витрати і цінність конверсії.
  • Сповіщення та повідомлення повідомляють про неполадки з відстеженням конверсій і містять інструкції щодо їх усунення.

❗ Необхідна кількість і якість даних + скрупульозна робота фахівця + підходяща стратегія інтелектуального призначення ставок = в середньому, на 30-70% більше лидов в вашому рекламному кабінеті!

А ось и пруфи!

 

✅ Кейси Автодилерів:

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 7

PPC: Аліна Польченко

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 8

PPC: Аліна Польченко

✅ Кейси Нерухомості: 

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 9

PPC: Егор Шевченко

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 10

PPC: Ігор Рубанка

✅ Кейсы Е-коммерс:

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 11

PPC: Сергій Максак

Оптимізація Google Ads. Задаємо темп машинного навчання + кейси в висновку фото 12

PPC: Ростислав Передерий

Оптимізуйте разом з SvitSoft 💜
Аліна Польченко
РРС-спеціаліст

 

Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку