PPC Всі статті

Оптимізація Google Ads. Пошук нових аудиторій

Егор Шевченко
Єгор Шевченко PPC Team Leader
28.02.2020
3735
0

Ваші аудиторії “вигоріли” або перестали давати результат? Є як мінімум три способи підібрати собі аудиторії, в яких можуть бути присутніми ваші потенційні покупці.

Перший спосіб це проаналізувати створені вами списки ремаркетингу. Зробити це можна, пройшовши наступний шлях: Інструменти і налаштування> Менеджер аудиторій> Статистика по аудиторіях. Далі вам необхідно буде вибрати аудиторії, за якими потрібно отримати статистику.

Найкраще брати за основу список з користувачами, які досягли конверсії, або якщо такий ще не зібрався чи його просто немає, тоді можна взяти список з найвищим коефіцієнтом конверсії або найвищою якістю трафіку.

У цьому звіті ми побачимо список аудиторій зацікавлених користувачів (АЗК) і в іншій вкладці список інтересів. Навпроти аудиторій буде проставлено індекс, який показує ймовірність того, що користувачі з обраного вами списку цікавляться певною категорією товарів, в n разів вище, ніж для інших.

Найчастіше ми використовуємо АЗП з індексом більше 10. Заходьте в свої звіти, аналізуйте списки ремаркетингу і тестуйте нові аудиторії.

Другий спосіб це збір статистики по аудиторіях для спостереження. Для початку необхідно додати всілякі аудиторії для спостереження в пошукові кампанії. Найпростіше зібрати статистику з брендових РК або з тих, де найбільше конверсій. Потім нам потрібно зайти в звіт “Аудиторії” та відфільтрувати найбільш конверсійні аудиторії.

Третій спосіб це використання схожих списків, створених на основі аудиторій з певними діями за подією. Для того, щоб створити ці аудиторії, в нашому обліковому записі повинне бути налаштоване прослуховування посилань.

Наступним етапом буде перевірка сегментів, визначаємо якісний трафік. Ми створюємо сегменти з різними діями за подією, а також дивимося на поведінкові показники і на  кількість і коефіцієнт конверсій.

Потім відбираємо кілька таких сегментів і створюємо аудиторії. Після того, як аудиторії зберуться, ми можемо використовувати як списки ремаркетингу, так і схожі аудиторії. Чому ми вибрали саме такий спосіб збору аудиторій? Якщо у вас на сайті невелика кількість користувачів, то це найпростіший спосіб швидко зібрати списки для схожих аудиторій.

Не бійтеся тестувати нові аудиторії, ми бажаємо вам удачі!

Єгор Шевченко

PPC Team Leader

Summary
Оптимізація Google Ads. Пошук нових аудиторій
Article Name
Оптимізація Google Ads. Пошук нових аудиторій
Author
Publisher Name
Svitsoft
Publisher Logo
Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку