PPC Всі статті

Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру та лояльність до вашого бренду.

Алексей Нестеренко
Олексій Нестеренко PPC-спеціаліст
29.09.2020
890
0

Візитка — традиційний атрибут та носій важливої контактної інформації про бізнес. Але на відміну від звичайної версії, віртуальну не потрібно вручати особисто, а показати її можна великій кількості зацікавлених потенційних клієнтів.

В SvitSoft ми приділяємо достатньо багато уваги цьому інструменту, так як він підвищує довіру та лояльність до бренду, що можна помітити в динаміці роботи навіть Google Ads.

Основними перевагами ГМБ є:

  • Доступність. Кожен може зареєструвати картку абсолютно безкоштовно.
  • Охоплення. Ви будете показуватися в сервісах Google, в тому числі на Картах по релевантних запитах!
  • Підвищення лояльності та довіри. Більше актуальних новин, відгуків та оцінка рейтингу – сильно впливають на готовність прийняття рішень.
  • Додаткові дзвінки, за які не потрібно платити.

Так як ГМБ показується по принципу актуальності та релевантності пошуковому запиту, необхідно якісно пропрацювати наповнення вашої онлайн-карточки.

Давайте пройдемося по головних пунктах налаштування та оптимізації ГМБ:

Реєстрація аккаунту.

Насамперед необхідно зареєструвати філіал та отримати підтвердження або по дзвінку на номер, який ви вказали на початку налаштувань (випадає рідко), або лист на фізичну адресу – зазвичай, потрібно буде почекати до двох тижнів (в окремих випадках до місяця).

Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру фото

Опис діяльності компанії.

Наступним кроком потрібно описати, чим саме займається бізнес. Намагайтеся в 750 символів вмістити коротку історію вашої компанії та основні переваги продукції/послуг.

Зони обслуговування.

Тут варто вказати межі певної місцевості, яку обслуговує ваша компанія.

Завдяки цій інформації потенційні клієнти зможуть дізнатись де вас знайти, та зони можливої доставки вашого продукту, або ж де надаються послуги.

Графік роботи.

Тут, як це не банально звучить, необхідно вказати актуальний графік роботи компанії. Це дасть розуміння, в які години клієнт може звернутись до вас.

Також у полі графіку роботи є можливість додавання / редагування вихідних чи святкових днів.

Фотографії.

Рекомендуємо завантажувати лише власні фото, також варто додати декілька зображень фасаду компанії – це дасть змогу зорієнтуватись на місцевості та не блукати у пошуку входу до вашого офісу. Також рекомендуємо завантажити обкладинку та логотип компанії (в ГМБ є спеціальне місце для цих зображень), які будуть показуватися у самій верхній позиції вашої картки.

Контактні дані.

Оскільки основною метою ГМБ є популяризація вашої компанії та збільшення лояльності до бренду, обов’язковим моментом є вказання актуальних контактних даних (номер телефону та сайт).

Максимальне заповнення картки в ГМБ дасть змогу зайняти більше місця у пошуковій видачі, і, відповідно, охопити більше аудиторії. 

Також, регулярне піблікування новин, акцій або подій дає змогу просувати картку ГМБ в органічному пошуку. 

Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру фото 2

Хотілося б зробити акцент на декількох моментах:

Дзвінки, які необхідно відслідковувати.

Для власників бізнесу, та і для спеціалістів, важливо знати звідки приходять потенційні клієнти (з якого джерела трафіку), щоб в подальшому можна було сконцентрувати свої ресурси на розвитку та масштабуванні найбільш ефективного каналу.

Зазвичай власник бізнесу розміщують робочий номер в картці ГМБ. Проблема в тому, що в такому випадку неможливо відслідкувати, звідки саме поступив такий дзвінок.

Рекомендація: скористатись колл-трекінговою системою, виділити окремий статичний номер для ГМБ. Це дасть змогу відслідковувати усі дзвінки з даного джерела, та розуміння, наскільки він якісний.

Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру фото 3

Якщо у Вас виникли будь-які запитання відносно статичних чи динамічних номерів, звертайтесь у команду колтрекінгу AdSaver тут.

Товарні позиції в ГМБ, що привертають увагу.

Даний функціонал допоможе привернути більше уваги потенційних користувачів. Ним ще мало хто користується в ГМБ, що даремно! Адже, картки товарів виглядають майже як оголощення з торгових компаній.

Додайте картки товарів таким чином: 

Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру фото 4
Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру фото 5

Важливий момент: для відслідковування переходів з товарної позиції, рекомендується додати унікальну utm-мітку на кожну товарну позицію для розуміння, які саме товари приводять до дзвінків, та, відповідно, які є найбільш популярні.

Результати:

Щоб побачити результати наших старань, достатньо зайти в систему колтрекінгу, де буде відображена інформація по статичному номеру та кількості дзвінків:

 

Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру фото 6

А, проставивши utm-мітки на товарних позиціях, можна відслідковувати конверсії, які були отримані звідти. Та по якості трафіку, зрозуміти, які товари користуються більшим попитом. Це дасть додаткові гіпотези для тестів вже в кабінеті Google Ads. 

Google Мій Бізнес – інструмент, який підвищить довіру фото 7

Олексій Нестеренко
РРС спеціаліст

Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку