Всі статті

FB Ads: як перемагати в дорогих аукціонах і змусити алгоритм працювати на себе

Евгений Шутый
Євгеній Шутий Facebook Ads спеціаліст
27.04.2021
924
0

Вступ

Алгоритм Facebook всіляко допомагає в нашій роботі, спрощуючи налаштування і самостійно опрацьовуючи з якою часткою аудиторії взаємодіяти. Ми часто покладаємося на стратегію ставок за мінімальною ціною, але що якщо взяти все в свої руки? Нам стало цікаво які будуть результати при ручних налаштуваннях контрольної ціни і великому бюджеті.

І ось що ми з цього отримали.

Переваги методу

Ідея тесту в тому, щоб змусити оптимізацію алгоритму працювати на нас.

Алгоритм Facebook працює так, щоб витрачати мінімум бюджету, але отримувати максимум результату з обраної аудиторії. Якщо ми поставимо відносно великий бюджет і виберемо відносно маленький таргет, то отримаємо максимум результату за хорошу ціну.

Для цього нам необхідний великий бюджет і космічна контрольна ціна.

Висока контрольна ціна нам потрібна для участі і перемоги в аукціонах з високою ставкою. А великий бюджет для того, щоб алгоритм оптимізувався не тільки під нашу аудиторію в групі оголошень, а шукав додатково тих, хто зацікавлений в продукті поза нашої групи.

Налаштувати високу контрольну ціну досить легко, просто вказавши це в налаштуваннях групи. Але як бути з бюджетом?

Тут ми підемо хитрим шляхом. Для оптимізації під високий бюджет нам необхідно всього лише вказати значення, а для того щоб не зливати кожні 24 години багато грошей ми будемо використовувати бюджет на весь термін дії. Важливо щоб бюджет був не нижче 500 $.

Ще одна перевага цього методу це можливість вказати розклад показів наших оголошень.

Налаштування

Перевіряти теорію ми будемо на нашому клієнті – ЖК комфорт-класу.

Розклад показів вказуємо мінус 1 годину, від розкладу роботи відділу продажів. Тобто покази починаємо за годину до початку роботи ВП і припиняємо за годину до кінця робочого дня.

Середня ціна за лід в інших кампаніях становить 7,67 $.

Налаштування проходить так само як і у звичайній рекламної кампанії, але є нюанси, їх ми і розберемо.

Для коректної настройки рекламної кампанії нам необхідно:

  • Встановити бюджет на весь термін дії 500$ і більше. Вказуйте час старту і закінчення роботи групи в залежності від необхідних денних витрат. У нашому випадку нам необхідно витрачати 10 $ в день, ми вказали період роботи 50 днів.

 

  • Встановіть розклад показу, згідно часу роботи відділу продажів.

  • Встановіть високу контрольну ціну. Ми вибрали 150 $, так як порахували що такої ціни за одну подію вистачить для участі і перемоги в дорогих аукціонах.

 

Висновки

Нам вдалося домогтися результатів дешевше, ніж при стратегії ставок за мінімальною ціною. А також відсоток цільових звернень виріс на 15%.

P.S. Завдяки розкладу показів реклами відділ продажів обробляє заявки швидше.

Дякую за увагу

 

Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку