Всі статті

Digital для медичних клінік: SvitSoft & In White

Svitsoft
Svitsoft
13.09.2021
5077
0

Якщо раніше представники медичної індустрії не бачили для себе гострої потреби присутності та реклами онлайн, то сьогодні ситуація і ринок вже продиктували нову реальність — якщо вас немає в інтернеті, то вас немає для клієнта.
Особливе значення стали мати такі фактори, як особистий бренд фахівця в інтернеті, реклама в Google, SEO-просування і, звичайно, digital-стратегія як фундамент процесів.

Як онлайн-маркетинг допомагає не просто потрапити в поле зору клієнта, а зробити його постійним? Де необхідно бути присутніми в онлайні, на що витрачати бюджети, з чого почати та хто цим всім повинен займатися?

Компанія SvitSoft розробила безкоштовний курс з 4-х лекцій, який допоможе представникам медичної галузі самостійно вдатися та засвоїти ази digital-маркетингу і специфіку просування в галузі.
Розуміння основ та стратегій роботи з digital-інструментами допоможе збільшити прибуток, ефективніше взаємодіяти з клієнтами та відділами маркетингу, відстежувати рекламні бюджети та KPI бізнесу.

Хто?

SvitSoft — холдингова компанія, яка 12 років диджиталізує типово офлайнові бізнеси за допомогою онлайн-маркетингу та власних цифрових продуктових рішень. Google Premium Partner та Facebook Business Partner.
In White — лідер ринку у виробництві медичного одягу в Україні й країнах СНД.

Для кого?

Для власників, управлінців та відділів маркетингу медичних клінік.

Коли?
11 листопада. Лекції проходитимуть раз на кілька днів. Зареєструйтесь, аби не прогавити точну дату!

Про що?Про що?

Курс складається з 4-х лекцій:

Digital-стратегія: інструкція зі створення та використання

Георгій Курбанов — CEO SvitSoft. 12 років досвіду в digital-маркетингу. Експертиза — створення і реалізація маркетингових стратегій “під ключ”; інтеграція і розробка архітектури рішень в Web та digital-продуктів.
SEO та SERM. Кейси просування медичних сайтів та робота з негативом в мережі.

Ярослав Сухарєв — SEO Team Leader SvitSoft.
5 років практики в SEO, 3 роки в SERM 10 років досвіду роботи з контентом сайтів, 50+ успішних проєктів, 100+ консультацій і розроблених стратегій SEO-просування.
Реклама Google. Механіка та інсайти для вибухового контексту.

Тамара Гончарова — Middle PPC Google SvitSoft, сертифікований фахівець з Google рекламі.
SMM у медичній галузі. Чому ваш секретар не може вести соцмережі?

Катерина Мецлер — Head of marketing SvitSoft. Експертиза — SMM, email-маркетинг, створення нових медіа, digital-аналітика.

А ще під час лекцій представники Google Україна презентують спеціальне дослідження галузі.

Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку