Всі статті

Digital для медичних клінік: SvitSoft & In White

Svitsoft
13.09.2021
233
0

Якщо раніше представники медичної індустрії не бачили для себе гострої необхідності присутності і реклами онлайн, то сьогодні ситуація і ринок вже продиктували нову реальність — якщо вас немає в інтернеті, то вас немає для клієнта.

Особливе значення стали мати такі фактори, як особистий бренд фахівця в інтернеті, реклама в Google, SEO-просування і, звичайно, digital-стратегія як фундамент процесів.

Як онлайн-маркетинг допомагає не просто потрапити в поле зору клієнта, а зробити його постійним? Де необхідно бути присутніми в онлайні, на що витрачати бюджети, з чого почати і хто цим всім повинен займатися?

Компанія SvitSoft розробила курс з 4-х лекцій, який допоможе представникам медичної галузі самостійно вникнути та засвоїти ази digital-маркетингу і специфіку просування в галузі.

Розуміння основ та стратегій роботи з digital-інструментами допоможе збільшити прибуток, ефективніше взаємодіяти з клієнтами та відділами маркетингу, відстежувати рекламні бюджети і KPI бізнесу.

Хто?

SvitSoft — холдингова компанія, яка 12 років діджіталізіє типово офлайнові бізнеси за допомогою онлайн-маркетингу та власних цифрових продуктових рішень. Google Premium Partner та Facebook Business Partner.

In White – лідер ринку у виробництві медичного одягу в Україні і країнах СНД.

Для кого?

— Для власників, управлінців та відділів маркетингу медичних клінік.

Коли?

— Жовтень 2021. Зареєструйтесь, аби не прогавити точну дату!

Про що?

Курс складається з 4-х лекцій:

Digital-стратегія: інструкція зі створення та використання

Георгій Курбанов – CEO SvitSoft. 12 років досвіду в digital-маркетингу. Експертиза – створення і реалізація маркетингових стратегій “під ключ”; інтеграція і розробка архітектури рішень в Web та digital-продуктів.

SEO та SERM. Кейси просування медичних сайтів та робота з негативом в мережі.

Ярослав Сухарєв – SEO Team Leader SvitSoft. 5 років практики в SEО, 3 роки в SERM 10 років досвіду роботи з контентом сайтів, 50+ успішних проектів, 100+ консультацій і розроблених стратегій SEO-просування.

Реклама Google. Механіка та інсайти для вибухового контексту.

Тамара Гончарова – Middle PPC Google SvitSoft, сертифікований фахівець з Google рекламі.

SMM у медичній галузі. Чому ваш секретар не може вести соцмережі?

Катерина Мецлер – Head of marketing SvitSoft. Експертиза — SMM, email-маркетинг, створення нових медіа, digital-аналітика.

Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку

Це поле має бути заповнене!
Це поле має бути заповнене!
Це поле має бути заповнене!
Це поле має бути заповнене!