До списку всіх статей

Сила креативу: збільшуємо охоплення вдвічі

#Smm
18.07.2023
125
Сила креативу: збільшуємо охоплення вдвічі

“Робіть якісний контент і люди прийдуть на ваш обліковий запис” – скільки разів ми чули це, і як давно перестали вірити цим “казкам”? Можливо через те, що ця фраза звучала так часто, багато з нас стали циніками та вірять, що тільки гіви і співпраця з інфлюенсерами може підняти позиції облікового запису в Інстаграм. Ось тільки практика доводить: якісний контент дійсно працює. І щоб досягти цього іноді варто піти на експеримент, на зразок безкоштовних фотосесій і збільшення кількості публікацій. Не віриться? Ось вам кейс. Enjoy.

Клієнт: інтернет-магазин біодобавок для здоров’я FoodSup.

Показники в Instagram до початку роботи:

  • 122 підписника;
  • 8 постів і сторіс в місяць;
  • шаблонні креативи та фото зі стоку;
  • відсутність відео.

Завдання: підняти показники облікового запису, а також підняти впізнаваність бренду.

Хід роботи:

Перша проблема, яка відразу ж впадає в око – це слабкий контент: стоковий візуал, вже неактуальне оформлення для публікацій, відсутність корисної інформації в постах. Для того, щоб забезпечувати якісний контент, потрібно було задіяти додаткові ресурси. Щоб показати цю необхідність, було прийнято рішення поліпшити контент самостійно, а вже з результатами виконаної роботи йти до клієнта і захищати новий план роботи.

Ще одна проблема – відсутність грамотного просування.

Рішення:

Змінили візуальну естетику облікового запису. Зробили акцент на простоту і чистоту ліній, пішли в мінімалізм. Приділили особливу увагу оригінальності контенту – зробили тестову безкоштовну фотозйомку. Але її основі дизайнери створили серію креативів для публікацій, які згодом поставили на просування.

Крім статичних креативів, додали відео.

Кількість публікацій зросла з 8 до 15 в місяць. Кількість сторіс зросла до 30 в місяць: одна діє на дату публікації та кілька в ті дні, коли публікації не заплановані.

Результат за три місяці: 

  • з 122 до 760 підписників;
  • піднялися охоплення постів і сторіс;
  • підвищилися переходів на сайт і на сторінку з рекламних постів;
  • знизилися витрати на таргетовану рекламу на 50%, при цьому кожен пост йде на просування.

На основі результатів експерименту ми надали стратегію і тактику розвитку облікового запису на рік. Такий підхід дозволив нам безпосередньо показати ефективність якісного контенту, і ми домовить з клієнтом про проведення щомісячних фотозйомок для оформлення публікацій.

Висновок:

Показавши клієнту ефективність запропонованих нами інструментів, ми не тільки змогли поліпшити якість контенту, тим самим покращивши його показники в Instagram, а й завоювали довіру клієнта, оскільки продемонстрували реальний інтерес у розвитку його бренду.

Автор статті

Дмитро Мурга

Дмитро Мурга

SMM Director

Сподобалася стаття? Поділись

Посилання скопійовано