До списку всіх статей

АІ інструменти, що будуть корисними для СММ у 2024

#Smm
05.02.2024
84
АІ інструменти, що будуть корисними для СММ у 2024

2023 рік ознаменувався як час, коли штучний інтелект (ШІ) став невід'ємною частиною життя різноманітних професій, включаючи студентів, дизайнерів, маркетологів, вчителів. Використання ШІ значно спростило їхню роботу, відкривши нові горизонти можливостей.

Згідно з прогнозами Forbes на 2024 рік, ШІ і далі набиратиме обертів та буде збільшувати свій вплив у різних сферах життя. Тому давайте поговоримо про його можливості у напрямі контент-маркетингу.

Його використання у контент-маркетингу в 2024 році відкриває безмежні можливості для розробки контенту, оптимізації стратегій і підвищення ефективності кампаній.

Ось які найкращі інструменти для полегшення життя пропонує ШІ:

Оптимізація текстів

DeepL Write  – один з продуктів компанії, що не так давно запропонувала ринку “найкращий перекладач у світі”, який допомагає перефразовувати тексти, підбирати синоніми та змінювати їх у вибраному стилі. Це потужний помічник, що допоможе зробити ваші тексти живішими.  На вершині популяності АІ трендів допоможе Вам підібрати синоніми, перевірити текст на помилки та навіть переписати його у необхідному Вам стилі.

LanguageTool – це багатомовна програма, що допомагає користувачам перевірити граматику, стиль та орфографію. Вона містить функцію перефразування речень на основі ШІ та спеціальним посібником стилю. Перефразовані пропозиції не поступаються іншим програмам, таким як Wordtune, а рівень граматики та орфографії відповідає Grammarly.

Jasper.AI – справжня знахідка для будь-кого, хто працює з текстами англійською мовою. Він допомагає зі створенням різного текстового контенту: від постів для Instagram та описів для пінів на Pinteres до цілих статей для блогів.  Тип контенту, який вам треба створити ви обираєте серед можливих варіантів, який пропонує сам ШІ. Крім того, можна зазначити tone of voice та key words, що мають бути в тексті.

Дизайн

Adobe Photoshop – у тренді,  адже після оновлення у 2023, дизайнери можуть генерувати обʼєкти за допомогою ШІ, змінювати певні області фото чи переносити обʼєкти з реальних фотографій у інші всесвіти. Мало того, що він дуже допомагає реалізовувати найамбітніші фантазії для фото контенту, так він може робити те саме з відео.

ChatGPT – геймченджер, який прикував увагу мільйонів людей до сфери штучного інтелекту може допомогти не тільки з текстами, ідеями та таблицями, а і створювати графічний контент. Він допомагає візуалізувати найдивніші ідеї та відмінно працює з текстом на цих візуалах. Зараз ця функція доступна тільки за підпискою, адже ця версія працює у реальному часі.

Canva – один з найпростіших редакторів, також не стояв на місці та вирішив інтегрувати штучний інтелект у свій продукт задля автоматизації та оптимізації дизайнерського процесу. Тепер внутрішній ШІ допомагає з автоматичною адаптацією дизайнів під різні формати, генерацію текстового контенту, пропозиції поліпшень дизайну, поліпшення якості зображень, розміщення дизайнів на макетах продуктів для візуалізації та швидке видалення фону з зображень. Ці функції спрощують створення професійного дизайну, роблячи процес більш ефективним і доступним для користувачів на всіх рівнях навичок.

Створення відео контенту

Murf AI – перетворює текст на людську мову, закадровий голос або диктовку. Застосунок активно використовується для озвучування проєктів широким колом професіоналів. Користувач може редагувати закадровий голос за допомогою налаштувань, вибираючи найприродніший варіант звучання, швидкість відтворення, тембр і навіть акцент. Murf AI використовує передові технології та алгоритми, які дають змогу інтонацією виділяти певні слова, робити паузи і регулювати висоту і характер тону. Серед іншого функціоналу - запис і клонування власного голосу, його зміна і використання в різних цілях. Murf AI можна інтегрувати як доповнення в додатки Canva або Google Slides для створення якісно озвучених презентацій.

Captions – автоматично генерує субтитри для ваших відео. Значно економить час для контент-мейкерів, що заливають відео та нарізки в TikTok чи Reels. Надають користувачеві кілька варіантів субтитрів на вибір.

Invideo AI – створює відео на базі сформованого користувачем сценарію та допомагає користувачам швидко перетворювати текстовий контент на візуальний, використовуючи готові шаблони та автоматизовані інструменти для персоналізації.

Інтуїтивно зрозумілі інструменти редагування, обширна бібліотека медіаресурсів, можливість додавання голосових коментарів та субтитрів значно спрощують процес створення професійного відео. Така технологія робить виробництво відеоконтенту доступним та ефективним, надаючи можливість втілити креативні ідеї без необхідності володіння спеціалізованими навичками відеопродакшену.

Підсумки

Можемо очікувати, що цього року, проєкти на базі штучного інтелекту, згадані вище, продовжать свій розвиток, пропонуючи ще більш інноваційні рішення для СММ.

Від текстового контенту та дизайну до відеопродакшену, ШІ інструменти стануть ще потужнішими, забезпечуючи маркетологів новими можливостями для креативності та ефективності.

Ми очікуємо на появу нових функцій, поліпшення існуючих інструментів та зростання їхньої інтеграції в повсякденні процеси створення контенту. Це час, коли маркетологи повинні залишатися уважними до новинок у світі ШІ, адаптуючи та інтегруючи ці передові технології у свої стратегії, щоб залишатися на крок попереду у динамічному світі цифрового маркетингу.

 

Автор статті

Віталій Ковальчук

Віталій Ковальчук

Head of SMM

Сподобалася стаття? Поділись

Посилання скопійовано