До списку всіх кейсів

Як збільшити кількість заявок на 220% в рекламній кампанії Google

#Marketing #PPC
12.07.2023
148
Як збільшити кількість заявок на 220% в рекламній кампанії Google

Клієнт: ЖК бізнес-класу в Києві.

Завдання: збільшення числа лідів і зниження їх вартості.

Результат: За період роботи з 18 січня по 28 лютого нам вдалося знизити вартість конверсії на 60% і підвищити число заявок на 220%.

* Порівняння з груднем, тому що в січні бюджет був урізаний через свята.

Насамперед ми провели аудит аккаунта. З’ясували коли почалася просадка і її можливі причини. Після аналізу залишили тільки ефективні кампанії для масштабування і взялися за тестування нових гіпотез. Перерозподілили бюджет на користь конверсійних кампаній.

Після цього змінили відстеження конверсій, так як бачили, що клієнту доходить їх більше, ніж нам в аналітику. Почали детальніше проставляти статуси дзвінків для навчання стратегій тільки на цільових лідах.

Також ми пропрацювали УТП та підготовили нові креативи для житлового комплексу, додали більше варіантів оголошень в КМС кампаніях.

Що ми зробили:

  • КМС – кампанія по інтересам і аудиторіям зацікавлених покупців. Крім нерухомості, були взяті в гіпотезу аудиторії з спостереження пошукових кампаній, які говорили про те, що наша аудиторія дуже специфічна. Ми використовували цільову ціну за конверсію і тільки оплату за дзвінок, що дало нам отримати більше безкоштовних форм.

  • SMART КМС – це простий спосіб знайти нових клієнтів і збільшити кількість конверсій, показувати оголошення практично будь-яких форматів в Медійній мережі та звертатися до користувачів на різних етапах послідовності конверсії – від просто зацікавлених до тих, хто вже готовий зробити покупку. Ми використовували цільову ціну за конверсію і тільки оплату за дзвінок, що дало нам отримати більше безкоштовних форм.

  • У пошукових кампаніях ми також опрацювали УТП, переписали розширення, додали більше оголошень, залишили тільки ефективні ключові слова і розширили семантику. У лютому ми спостерігали невелике зниження кількості заявок з пошуку як з кмс, але все ж вартість конверсії вдалося знизити на 30%. Ціна за клік на тлі підвищення якості також впала.

До того ж, аналіз асоційованих конверсій показав нам незвичайну картину: в лютому КМС була переважно останнім каналом взаємодії на шляху до конверсії, в той час як пошукові кампанії часто виявлялися лише допоміжним. Це доводить високу ефективність КМС кампаній.

Підсумки: Ми провели ретельний аудит кампаній і налаштувань відстеження конверсій, пропрацювали УТП і оголошення, протестували аудиторії і отримали результат, який перевершив очікуваний. З 18 січня по 28 лютого нам вдалося знизити вартість конверсії на 60% і підвищити число заявок на 220%.

Автор кейса

Богдан Крупа

Богдан Крупа

РРС Team Leader

Сподобався кейс? Поділись

Посилання скопійовано