До списку всіх кейсів

Оптимізація Google Ads: Як ми подвоїли результат аккаунта за півроку роботи при тому ж бюджеті

#PPC #Google Ads #Marketing
12.07.2023
309
Оптимізація Google Ads: Як ми подвоїли результат аккаунта за півроку роботи при тому ж бюджеті

Ніша: автодилер.

Конверсія: дзвінки і call-back ringostat, форми.

Дата аналізу: півроку (1.01.20 – 30.06.20) і відповідний минулий період.

Результат: зростання конверсій на 140,46% при зниженні вартості на 63,41%

Що робили:

  1. Оптимізація налаштувань конверсій і GTM.

  • Імпортували конверсії безпосередньо з сайту, для того, щоб уникнути в передачі в кабінет зайвої ланки – GA, яка привласнює частину конверсій іншими джерелами через атрибуції за останнім непрямому кліку.
  • Змінили в кабінеті google ads модель атрибуції на “лінійну” – вона найкраще підходить товарам з довгим циклом прийняття рішення, до того ж, ця модель забезпечує стабільну роботу автоматичних стратегій, так як бачить повну картину шляху до здійснення конверсії і ділить її порівну між усіма джерелами в ланцюжку.
  • Розширили вікно атрибуції на 90 днів, адже рішення про покупку авто приймається, за статистикою, близько 3 місяців.
  • Поставили “прослушку” кліків і посилань для розуміння, як користувач взаємодіє з сайтом, чим найбільше цікавиться, куди натискає.

 2. Базові налаштування кабінету і GA.

  • Розбили гео аж до районів Києва і радіусів. Змінили налаштування місцеположення на “люди, що знаходяться в цільових місцях розташування або регулярно відвідують їх” замість рекомендованих.
  • Розбили час показу на окремі проміжки, щоб розуміти, в який час наша аудиторія найактивніша.
  • Зібрали нові аудиторії ремаркетингу, крім кастомних, на взаємодію з контентом сайту, аудиторії сторонніх джерел трафіку (органіка, директ) і рефералів (імпортерів). Докладніше про оптимізацію аудиторій – тут.
  • Додали в кожну пошукову кампанію спостереження по аудиторіях, а в КМС – по темам, для розуміння того, хто і що конвертує краще. До того ж, дали більше “сигналів” для навчання розумним стратегіям.
  • Створили обчислювальні показники і персоналізовані звіти для зручного, щоденного аналізу статистики.

3. Структура кампаній Google Ads.

  • Переробили структуру кампаній.

    Пошук: Виділили окремо загальні запити, комерційні, брендові, модельні і широкі ключі. Взяли за основу стратегію побудови аккаунта – SKAg – 1 група = 1-3 ключа за релевантністю, і в трьох типах відповідності: точному, фразовому і модифікаторі широкого відповідності. Провели крос мінусовку, де було необхідно. Переписали всі оголошення з комерційним посилом і з обов’язковим входженням ключового слова в заголовок, шлях і опис, тим самим підвищили якість на 9-10. Щодня чистили запити.

    КМС: рознесли аудиторії зацікавлених покупців, аудиторії по намірам, інтереси і демографічні аудиторії на окремі кампанії. Стежили, щоб охоплення аудиторій не перетягувати трафік один у одного.

    Ремаркетінг: сегментували аудиторію сайту за залученням та взаємодією. Створили Динамічний Ремаркетінг на всі моделі авто.
  • Додали адаптивні оголошення в усі типи кампаній. Запускали акції від імпортерів. Періодично змінювали посили і банери.
  • Розбили всі кампанії на мобільний і десктопний трафік. Вимикали ті, які конвертили дорожче і менше.
  • Підібрали кожному типу кампаній свою стратегію автоматичного призначення ставок. 
  • Дали їм навчитися – мабуть, це головний пункт. Ми використовували цільової відсоток отриманих показів і цільову ціну за конверсію, яка приносить більше лідів при меншій вартості, за умови, що їй вистачає даних для аналізу ЦА. Детальніше про стратегії інтелектуального призначення ставок – тут.

4. Робота поза рекламного кабінету.

  • Актуалізували Google Мій Бізнес. Часто ділилися новинами і повідомляли про акції.
  • Щомісяця висилали рекомендації по юзабіліті сайту і ділилися тенденціями автомобільної тематики.
  • Збиралися командою проекту щомісяця. Аналізували заявки. Тестували гіпотези і вносили нові корективи.

Висновок:

Результат не змусив себе чекати. В динаміці, ми отримали на 140,46% більше лідів при вартості на 63,41% менше. Бюджет облікового запису при цьому не змінювався. Зараз продовжуємо активно покращувати роботу кабінету і масштабироваться за рахунок підвищення бюджету. В майбутньому, збираємося залучити й інші джерела трафіку, такі, як Facebook, LinkedIn і YouTube, і активно працювати з b2b – корпоративні продажі.

Оптимізуйте разом з нами!

Автор кейса

Богдан Крупа

Богдан Крупа

РРС Team Leader

Сподобався кейс? Поділись

Посилання скопійовано