SEO Всі статті

Важливість контенту для просування сайту + кейс

Алексей Утенко
Олексій Утенко Seo-specialist
26.11.2021
488
0

У цій статті я розповім вам, що таке контент і навіщо потрібен саме унікальний контент для просування сайтів.

Контентом прийнято називати весь вміст на веб-сторінках, різних каналах у месенджерах, соціальних мережах тощо.

Кожен користувач інтернету стикається щодня з контентом: це різні новини, відеоматеріали на відеохостингах, статті у блогах, пости у каналах та багато іншого, що ми можемо знайти на просторах всесвітньої павутини.

Навіть зараз ця стаття є контентом нашого блогу 🙂

Що таке унікальний контент і навіщо його використовують

Унікальний контент – це матеріал, який раніше не був зустрінутий користувачем на жодному іншому сайті. Унікальність насамперед важлива для пошукових систем таких як Google та Яндекс. Пошукачі завжди перевіряють текст на збіги ваших текстів з матеріалами інших порталів. Відповідно якщо у вас не унікальний текст, відео, картинка або інший матеріал і Ви просто скопіювали його з іншого джерела не вказавши автора даного тексту – це погано. Google і Яндекс останнім часом надає великого значення унікальному та якісному контенту.

Відповідно, якщо ваш сайт містить не унікальний контент, є величезний ризик потрапити під фільтри пошукових систем і отримати песимізацію всього сайту у видачі Google або Яндекс.

Тому якщо мова йде про текстовий контент, важливо перевіряти його в таких сервісах як Text.ru, Advego, Content-watch.ru – ці ресурси оцінюють тексти за всіма seo вимогами, такими як: унікальність, кількість символів, заспамленість, наявність “води” в тексті.

При перевірці в одному з цих сервісів Вам буде представлений список URL на ресурси, де зустрічаються збіги. Внаслідок цього можна визначити подальші дії з цим текстом, відправивши його копірайтерам на рерайт або переписати його.

Розміщення унікального контенту та його вплив на ПС

Мною насамперед було розроблено грамотні ТЗ для копірайтера на рерайт вже існуючих текстів на сайті https://budcapital.ua/

Так як сайт у нас є великим і популярним забудовником, тексти потрібно було доопрацювати через не унікальність їх на сайті, а також після перегляду семантичного ядра. Виникла ця проблема імовірніше через те, що портали новин і великі сайти-агрегатори запозичили найголовніші УТП житлових комплексів.

Після написання матеріалу від копірайтера почали його розміщення та переіндексацію сторінок у Google Search Console для швидкої індексації нашого контенту, і згодом отримали величезне зростання органічного трафіку на сайті, а також зростання позицій ключових слів у пошуковій видачі Гугла.

Дані щодо органічного трафіку з Google Analytics

Дані із сервісу AllPositions за ключовими запитами

Таким чином ми бачимо, як важливий унікальний контент для сайту і яких результатів можна досягти за допомогою якісних текстів, і це все сталося до формування посилальної маси сайту. Зростання органічного трафіку, зростання позицій ключових запитів, а також зростання видимості у пошуковій видачі ми отримали за такі короткі терміни.

 

Summary
Важливість контенту для просування сайту + кейс
Article Name
Важливість контенту для просування сайту + кейс
Description
У цій статті я розповім вам, що таке контент і навіщо потрібен саме унікальний контент для просування сайтів.
Author
Publisher Name
SvitSoft
Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку