PPC Всі статті

Новий Google Analytics

Avatar
Спеціаліст Svitsoft
13.08.2019
5197
0

Основне нововведення – функція, яка дозволяє об’єднувати дані з веб-додатків і сайтів.

Пам’ятайте, що це все-таки бета-версія – продукт ще не має всіх функцій, які ми всі хочемо, і регулярно змінюється. І команда бажає ваших відгуків! Я дуже радий тому, куди очолює цю нову версію Google Analytics, і знаю, що ще багато чого потрібно зробити, щоб продовжити вдосконалення того, що там є.

 

Що це означає?

Тепер ви можете створити новий тип ресурсу в Google Analytics, який дозволить вам поєднувати дані App + Web в одному представленні. Цей новий тип вимірювань використовує ту саму схему даних, що і Google Analytics для Firebase (GA4F), і працює рука об руку з GA4F, розширюючи функціональні можливості, спочатку розгорнуті там.

 

Чому?

Наразі, якщо у вас є дані про додатки та веб-сайти, ви збираєте та аналізуєте їх окремо, в Google Analytics для Web та в Google Analytics для Firebase для додатків. Незважаючи на те, що платформи відрізняються, багато KPI та бізнес-потреби, коли йдеться про розуміння даних та звітності, однакові, тож саме час зібрати ці дані в одному ресурсі Analytics!

 

Тепер детальніше

Найважливіше, що потрібно знати про цю нову схему даних, – це те, що вона відходить від традиційного методу “Сесія + Перегляд сторінки”, який класичний Google Analytics використовує протягом 15 років. Натомість використовується модель Подія + Параметр. Це різне, але це відкриває цілий новий світ можливостей щодо того, що ви можете відстежувати, і всіх додаткових деталей, які ви можете додати до кожної дії події за допомогою пов’язаних параметрів.

Команда Google Analytics розуміє, що це може зайняти багато, а також багато чого для повторної реалізації, щоб встати та запустити, тому вони прагнуть полегшити цей перехід, що приходить з новою схемою даних:

 

Покращене вимірювання

Розширене вимірювання – це нова функція, яка прослуховує деякі найпоширеніші події, які ви хочете відстежувати, і дає вам можливість увімкнути відстеження для тих речей, як-от відстеження прокрутки та відстеження вихідних посилань, прямо з поля у розділі адміністратора користувача. Ви можете знайти ці налаштування у розділі “Потоки даних” у розділі “Властивості” на екрані адміністратора.

 

Новий Google Analytics фото 1

 

Новий Google Analytics фото 2

 

Тепер, коли ми коротко висвітлюємо теги в цьому новому світі, давайте подивимося, як виглядає інтерфейс звітування. Коли у вас буде нова та веб-власність App +, запущена та збирається дані, ваш домашній екран Google Analytics та звіти будуть виглядати аналогічно тому, до якого ви могли звикати в GA4F, але додано деякі додатки для веб-сторінки.

 

Новий Google Analytics фото 3

 

Як бачите, основні віджети розглядають такі речі, як активні користувачі за останній день / тиждень / місяць, Streamview (подібний до реального часу в класичному Google Analytics), найкращі конверсії та залучення користувачів. Навігація лівою рукою включає розділи, з якими ви були б знайомі в GA4F, і один цікавий новий: Аналіз!

Я можу бути упередженим але аналіз – це там, де відбуваються всі цікаві нові дії! 

Аналіз має кілька нових сюрпризів із цим запуском: відкриті послідовності (з можливістю відкрити та закрити за кроком у тій же послідовності), користувач Explorer (підказки до цього звіту в класичній Google Analytics) та мій особистий фаворит – Шлях! Я не міг би більше захоплюватися цією новою функцією, яка розгортається безкоштовно за допомогою нової веб-власності App +.

Переміщаючись через інтерфейс, ми маємо кілька нових розділів для тих, хто не знайомий з GA4F.

На вкладці “Події” відображається таблиця всіх подій, які ви записуєте, у новій веб-власності App

 

Новий Google Analytics фото 4

 

Натиснувши будь-яку з цих подій, ви перейдете до звіту про події, де відображаються кілька різних віджетів із різною інформацією:

 

Новий Google Analytics фото 5

 

Далі – вкладка Аудиторії. Ось ще один новий сюрприз! Випускається новий розробник аудиторії з новими властивостями Web + App, замінюючи те, що відоме як “Розширений сегмент” в класичному Google Analytics. Тут є багато нових функцій, включаючи запитуваного оновлення, щоб включити можливість нарізати та порізати аудиторію сеансом чи користувачем. Ви також можете додати кілька комбінацій цих критеріїв до однієї аудиторії.

 

Новий Google Analytics фото 6

 

Натиснувши “Користувачі настільних ПК”, ви можете побачити створену аудиторію (“Усі користувачі” та “Покупці” виходять із поля):

 

Новий Google Analytics фото 7

 

Заглибившись, ви можете побачити декілька прикольних нових функцій, що входять до цього нового конструктора аудиторій.

Шаблони та початковий екран для розробників спеціальної аудиторії:

 

Новий Google Analytics фото 8

 

Оцінювання в усіх зверненнях (у межах однієї події), сесії та користувачів (на всіх сесіях):

 

Новий Google Analytics фото 9

 

Параметри послідовності, включаючи новий класний варіант, щоб увімкнути обмеження у часі (також доступне у послідовностях!):

 

Новий Google Analytics фото 10

 

 

Як бачите, додано багато нових захоплюючих функцій!

Наступна вкладка у звіті охоплює конверсії. Це фактично “події конверсії” або події, які були позначені або поза полем, або явно як конверсія:

 

Новий Google Analytics фото 11

 

Я перейду сюди послідовностей, тому що звітність із віконних послідовностей у розділі звітів на вкладці – це лише відкриті послідовності, де кожен крок – це загальна кількість подій на цьому кроці, не враховуючи продовження попередніх кроків. Це, по суті, спадковий звіт зі сторони GA4F. Замість цього використовуйте послідовності в Аналізі

 

Новий Google Analytics фото 12

 

Streamview – додаткова деталізація, в якій ви розумієте, що відбувається на вашому сайті в режимі реального часу, краще, ніж звітування в реальному часі в класичній Google Analytics.

 

Новий Google Analytics фото 13

 

Новий Google Analytics фото 14

 

І нарешті, розділ Аналіз. Декілька скріншотів:

 

Новий Google Analytics фото 15

 

Новий Google Analytics фото 16

 

Микола Любінський

РРС спеціаліст

Summary
Новий Google Analytics
Article Name
Новий Google Analytics
Author
Publisher Name
Svitsoft
Publisher Logo
Комментарі
0 записів

Висловіть свою думку