Кейс: Брендинг та Вебсайт
Клієнт: Inwood House
Тематика: Нерухомість
Країна: Литва
Період: весна 2022-осінь 2023
Перелік послуг: брендинг, розробка веб-сайту, контент-маркетинг
Наш клієнт — заміський котеджний комплекс на 18 будинків, неподалік литовської столиції — звернувся до нас за послугами “брендинг під ключ для забудовників” та створення сайту для проекту нерухомості. Розповідаємо та показуємо, що у нас вийшло.
Особливістю цього проекту для нас стало не тільки те, що Inwood став першим проектом для європейського ринку, над яким ми працювали в умовах військових дій в Україні та бомбардувань Києва навесні та влітку 2022-го.
Іншою його особливістю стало те, що у роботі ми керувалися доказовим маркетингом. На практиці це означає, що замість штучного призначення цінностей бренду, ми виносили рішення, засновані на спеціалізованих статистичних дослідженнях. Ця технологія дозволяє не тільки знизити ризики марних витрат на маркетинг, але й також прорахувати успішність проекту чи рекламної кампанії ще до її виходу на ринок.
Клієнт
Категорія
Неймінг
Логотип
Кольори
Рендера
Білборди та сітілайти
Соц.Мережі
Сайт
Мобільні пристрої
Розробка неймінгу
Дослівний переклад Inwood - ліс, серед лісу. Це затишна назва, яка описує суть проекту – прихований від усіх житловий комплекс. Тиша, ліс, обіцянка затишку - все всередині цієї назви. Назва схожа на невеликі міста в Англії та США, наприклад, Грінвуд, Голівуд, Інглвуд. Зазвичай поселення утворюються в лісі або поблизу нього.
Inwood пропонує втекти від міського шуму, переміститися на природу, оточити себе комфортом і прибрати все зайве. Назва складається з найпростіших і найвідоміших англійських слів. Вона проста у вимові і зручна для брендингу - компактна, з чіткими асоціаціями і невеликою кількістю символів.
Створення логотипа для проєкту Inwood
В основі логотипу – стилізоване зображення сосен, які продовжують назву фасаду над літерами I.N.W.D., та даху будинку над літерами O. Для більш легкого сприйняття назви обрано рукописний шрифт, а також підкреслити неформальність і відчуття свободи на території житлового комплексу. У поєднанні логотип зображує життя серед природи – основне значення житлового комплексу та майбутнього його мешканців.
Обрані фірмові кольори та що вони символізують
Основний фірмовий колір - антрацит. Додатковими кольорами є темно-сірий і світло-сірий.
Монохром обрано, щоб акцентувати увагу на лісі в назві котеджного містечка — нічого зайвого, одні дерева і тиша навколо.
Створення рендерів заміського комплексу
Для рендерів було обрано кілька ракурсів - проект з висоти пташиного польоту, безпосередньо самі будинків, загальний план вулиць.
Рендер генерального плану – одне з найважливіших зображень для сайту – це безпосередньо вітрина товарів. Зображення з висоти пташиного польоту показує розташування, сітку вулиць, геометрію ділянок, будинки та об'єкти інфраструктури.
Рендер із видом на котедж формує візуальний образ, та дає потенційному покупцю основне уявлення про проект. На зображеннях можна побачити архітектурні та конструктивні рішення, прибудинкову територію, роздивитися будівельні матеріали та ландшафт.
Дизайн білбордів та сітілайтів проєкту
Наші брендбуки для житлової нерухомості завжди включають в себе дизайн для зовнішньої офлайн реклами. І хоча такий тип реклами у маркетингу нерухомості вже давно поступилася онлайн варіанту, це ще не означає, що про оффлайн вже можна забути. Тому цей елемент у наших брендбуках присутній завжди.
Ми створюємо круті бренди та сайти не тільки для нерухомості. Є бажання дізнатися більше? Ми завжди за звʼязку!
Створення сайту та його наповнення
Структуру сайту проекту ми розробили так, щоб у потенційного покупця була змога отримати відповіді на всі питання, які можуть виникнути: головні переваги та особливості комплексу, вичерпна інформація про кожен з котеджів, новини та хід будівництва, розташування на карті, транспортна розв'язка та доступність інфраструктурних об'єктів.
Окремий блок присвячено технічній специфікації проекту та будівельним матеріалам, що використовуються забудовником.
Наразі у Прибалтиці дуже активно і державою, і банками підтримується енергоефективність. При купівлі квартир у нових домах із класом енергоефективності А, ставка по іпотеці 0%. А також нові проекти зобов'язані мати вентиляцію з рекуперацією, що дозволяє мешканцям економити на опаленні. А ще сонячні панелі для електроенергії всіх загальнодоступних місць. До речі, у ЄС всі будинки з 31.12.2027 будуть зобов'язані їх мати.
На сторінці з плануваннями, клікнувши на будь-який з будинків, можна отримати повну інформацію про нього, а також переглянути візуалізації внутрішнього оздоблення.
В окремому блоці також можна побачити розташування на карті та відстань до природних пам'яток, розваг, супермаркетів, лікарень та навчальних закладів
Мобільна версія сайту
Левова частка трафіку на сайт забудовника чи житлового комплексу припадає на мобільні пристрої. Мобільна версія вебсайту є важливою складовою успішної онлайн-стратегії для забудовника, допомагаючи залучати аудиторію, підвищувати рівень комфорту користувачів та підтримувати конкурентоспроможність. Тож, звісно, ми приділили достатньо уваги адаптивності сайту для всіх пристроїв.
Форма зворотнього зв'язку
Форма має три поля — ім'я, телефон та додаткове повідомлення. Таким чином, відділ продажу матиме той необхідний мінімум, що потрібен для первинної обробки ліда.
Кожен блок має обов'язково супроводжуватися можливістю швидкого зв'язку із відділом продажів. Найоптимальніший варінт — віджет месенджеру у правій нижній частині екрану.
Web Dev, Mktg, Branding & Graphic Design for Construction Co
“Svitsoft’s level is very good; they’re one of the best companies in Ukraine.”
Mar 29, 2024
Оформлення соціальних мереж новобудови
Брендинг житлового комплексу або забудовника має бути комплексним, та транслюватися через всі канали. Посилення присутності в соціальних мережах може привести до збільшення зацікавленості покупців та інвесторів. Потенційні клієнти часто шукають інформацію в інтернеті, в тому числі і на соціальних мережах, перш ніж прийняти рішення про покупку. Тому, для наших клієнтів ми розробляємо також і зовнішній вигляд їхніх сторінок у таких каналах, як Facebook, Instagram та YouTube