До списку всіх кейсів

ЖК Great: як ми втричі перевиконали план з залучення лідів та у півтора рази зменшили їхню вартість

#Google Ads #Marketing
11.07.2023
128
ЖК Great: як ми втричі перевиконали план з залучення лідів та у півтора рази зменшили їхню вартість

За півроку нам вдалося досягти значних результатів. Збільшили зростання кількості лідів на 107% та зменшили вартість їх залучення на 47%, на високо насиченому ринку нерухомості, не дивлячись на те, що об'єкт мав на чверть вищу вартість від середньоринкової в аналогічному районі.

Коли ми починали працювати над проектом ЖК Great (Травень 2020-го), у Києві на етапі будівництва перебувало ще 144 новобудови, 38 були на етапі підготовки, а 444 щойно збудовані. Насиченість столичного ринку нерухомості — колосальна. І у 2021-му вона продовжила зростати.

Зворотна сторона цього — висока щільність реклами та цінова чутливість сегменту. А наш об'єкт мав на 22% вищу вартість за квадратний метр, ніж середня ціна за м2 в аналогічному районі. 

ЖК Great

Ми розуміли, що більшість наших клієнтів (понад 70%) використовує інтернет для пошуків своєї майбутньої власної оселі.

Але, через високу конкурентність на ринку, ми зіштовхнулися з двома бар'єрами:

1. Дуже важко "пробитися" до клієнта крізь щільний рекламний шум.

2. Вартість лідів є високою, а можливості для оптимізації цієї вартості — обмежені.

Реалізація

Ми запитали наших клієнтів у телеграм-каналі — на що вони звертають увагу при виборі місця для життя? Це допомогло нам ідеально поєднати переваги продукту з потребами цільової аудиторії та будувати нашу стратегію на базі концепції — "Абсолютний комфорт на першій лінії Дніпра".

Ми прийняли рішення запускати всі джерела лідів відразу, але з єдиним меседжем, який би простежувався скрізь. Повторення — основний пункт.

Відразу були взяті в роботу десятки інструментів та платформ: реклама у Google та FB: push-розсилки, domik.ua, address.ua, Viber, telegram-канал, YouTube-канал, dom.ria, lun.ua, OLX, та інші. Згідно із законом синергії, всі джерела вплинули один на одного і створили цілий бренд ЖК, в якому комфорт понад усе.

Величезна увага була приділена тому, щоб зробити по-справжньому якісний контент, на який хочеться дивитися та переглядати.

 Сама кампанія була поділена на три етапи:

1. Перший етап полягав у формуванні знання про продукт, тестування інсайтів та підігрів аудиторії. Визначити клієнтський шлях нам допоміг коллтрекинг від AdSaver. Меседжі цього етапу були емоційні та мали відгук у аудиторії.

2. Другий етап був направлений на роботу із запереченнями та клієнтськими бар'єрами, знання споживачів щодо якості будівельних матеріалів, детальному огляду переваг локації та інфраструктури продукту. 

3. На третій стадії ми продовжили роботу із бар'єрами та додали декілька акцій, аби зробити фінальний пуш аудиторії. 

Ми використовували результати кожного етапу, аби оптимізувати наступний.

Ad Saver Lead Management System допоміг нам сформувати look-a-like аудиторії з цільових лідів що було підтверджено відділом продажів.

Що в результаті?

Нам вдалося перевершити власні очікування і забудовника ЖК Great.

Ціль №1: Збільшити об'єми продажів, шляхом приросту кількості лідів на +40% до середньомісячного залучення лідів (або більш як 800 лідів на місяць) до показників Травень-Грудень 2020.

Наш результат:

+106.8% зріст кількості лідів (1218 середня кількість лідів за місяць) за результатами Січень-Серпень 2021.

Ціль №2 : Знизити вартість залучення ліда -30% до показників Травень-Грудень 2020

Наш результат:

-46.7% зниження вартості залучення ліда за результатами Січень-Серпень 2021.

Автор кейса

Георгій Курбанов

Георгій Курбанов

CEO SvitSoft

Сподобався кейс? Поділись

Посилання скопійовано