До списку всіх кейсів

Просування транспортно-логістичних послуг в Google Ads

#Marketing #Google Ads
18.03.2024
87
Просування транспортно-логістичних послуг в Google Ads

Просування транспортно-логістичних послуг в Google Ads. Кейс від SvitSoft.

До нас прийшов клієнт з польської компанії по перевезенням. Як завжди основна задача була стандартна “Більше заявок, по дешевій ціні”. Але поспілкувавшись більш детально виявилось, що це не зовсім єдине завдання, що стояло перед нами.

Спочатку необхідно сказати, що транспортні послуги надавались по всій Європі, а точніше, слова клієнта: “Я можу возити куди завгодно, але щоб мені це було вигідно.” І тут повстало питання, а де ж це вигідно? Різні країни, різні мови, в кожній різне ціноутворення на послуги. Наша відповідь була однозначна - треба тестити.

З чого ж ми почали… По-перше, додали чотири мови на сайт: англійська, німецька, французька та іспанська.

Далі, почали розробляти структуру облікового запису. Основним напрямком вибрали пошукову рекламу. Другою задачею, після визначення кращого гео для реклами, треба було виділити саме великі перевезення, бо очевидно, що везти через всю Європу посилку в 10кг не вигідно нікому.

Ключові слова були розбиті наступним чином: в окремі кампанії винесені всі запити по об’ємним перевезенням (офісні, меблеві, домашні і т.п.) і окремо більш загальні ключі на теми “транспортна компанія, міжнародні перевезення, транспортні послуги” і т.д. Так як в загальних запитах можуть бути користувачі, які хочуть перевезти і великий обсяг, то повністю їх виключати не варто, але в окремих кампаніях можна контролювати бюджети, стратегії і інші налаштування.

Всі ключові слова і оголошення також перевели на різні мови. Конверсією налаштували відравлення заявки з сайту.

З клієнтом було вирішено почати тестування з трьох країн: Німеччина, Франція і Швейцарія. Після перших двох місяців роботи отримали наступні результати. 

Кейс з пошукової реклами. Тестування різних геолокацій

Бюджети на всі країни були встановлені однакові. Ми бачимо, що ціна за клік в Швейцарії в два рази більша ніж в двох інших. Конверсій було менше і відповідно вони дорожчі. Ціна конверсії по Швейцарії була більшою ніж у Франції у 8 разів. Тому Швейцарію було вирішено вимкнути.

Також погано спрацювали країни Бельгія і Люксембург. Ситуація в принципі була така ж сама. Ціна кліку більша на 200% і за два тижні конверсій не було взагалі. 

Кейс з пошукової реклами. Тестування різних геолокацій

Наступною країною для тестування обрали Іспанію. І ось з нею картина склалася зовсім інакша. Вартість кліку в 2 рази менша ніж у Франції, а конверсія дешевше на 25%.

Зараз працюємо на три країни: Іспанія, Франція і Німеччина. І ось які результати отримали за період в чотири місяці. 

Кейс з пошукової реклами. Результати тестування різних геолокацій

Ми, як кажуть, увійшли в азарт, хочемо тестити нові країни, масштабуватись, а клієнт просить пригальмувати, бо не встигає обробляти заявки і планує розширювати штат. Буває і таке :)

Всього за 4 місяці отримано 390 конверсій по ціні нижчою за визначені KPI. До речі, щодо якості заявок, зі слів замовника приблизно кожний 20 лід - це закрита продаж.

У SvitSoft тільки так! 💙💛

Автор кейса

Тамара Гончарова

Тамара Гончарова

Google Ads Specialist

Сподобався кейс? Поділись

Посилання скопійовано