До списку всіх статей

6 кращих практик створення висококонверсійних лендінгів для нерухомості

#Google Ads #Web-dev
13.07.2023
157
6 кращих практик створення висококонверсійних лендінгів для нерухомості

Буває так, що реклама налаштована правильно, але конверсій дуже мало, і вони дорогі. І що б ви не робили, ви все одно не можете отримати значних покращень. Знайомі з такою ситуацією?

Звичайно, крім реклами, на рейтинг конверсії може впливати багато факторів.

Але в цьому кейсі мова піде саме про лендінги, їх структуру, необхідний контент і найпоширеніші помилки при створенні. 

Ми дамо вам 6 простих правил створення цільових сторінок, застосування яких гарантовано збільшить ваші продажі.

Почнемо з теорії.

Цільова сторінка — це сторінка, на яку потрапляє користувач після переходу на ваш сайт. Вона може бути реалізована як одна зі сторінок вашого багатосторінкового сайту або бути окремою, якщо ваш сайт односторінковий.

Тепер давайте розберемо основні правила створення цільової сторінки, якщо ваша ціль — потенційні клієнти:

По-перше, ви повинні визначити УТП.

Це критичний момент, оскільки він визначає, чому вони повинні купувати у вас, а не у вашого конкурента. Зараз аукціон в рекламних системах перегрітий у більшості ніш. УТП може залучити більше користувачів, тим самим збільшивши кількість лідів.

Зверніть увагу, що ви можете мати кілька УТП. Наприклад, в ніші нерухомості це може бути місце розташування житлового комплексу, надійність забудовника, акцент на розвиненій інфраструктурі, близькість до метро і транспорту, вигідна розстрочка, різноманітні акційні пропозиції, ціна квадратного метра, дизайнерські рішення, планування або будь-які інші переваги об'єкта нерухомості.

Опрацюйте всі переваги, які відрізняють вас від ваших конкурентів, і визначте пріоритет від найпотужнішої переваги до найпростішої.

Приклад УТП на сайті нашого клієнта. Потрапляючи на цю сторінку, користувач відразу отримує загальне уявлення про основні переваги. За належних налаштувань реклами, він/вона, швидше за все, зробить цільову дію.

Релевантність запиту користувача.

Системи реклами зосереджені на відповідності вмісту сайту пошуковому запиту користувача та його конкретним намірам.

Якщо користувач хоче купити трикімнатну квартиру, то зміст цільової сторінки повинен цьому відповідати. Оптимально буде направити його з реклами на сторінку з плануванням трикімнатних квартир, а не на головну сторінку сайту.

Ця рекомендація допоможе знизити ціну за клік і збільшити кількість звернень, оскільки потенційний покупець отримає саме ту інформацію, яку шукав.

Структура та зміст посадкової сторінки.

Розберемо оптимальну структуру посадкової сторінки на прикладі одного з наших замовників – елітної новобудови в центрі Києва.

Як свідчить практика, перший екран є найважливішим. Зосередьтеся на цьому. У більшості випадків, користувач, під час переходу на цільову сторінку, не буде довго шукати ваші переваги і блукати по сайту в пошуках актуальної інформації. Отже, ви повинні коротко та чітко повідомити про свою головну перевагу за допомогою простого заклику до дії на першому екрані.

Якщо конверсії не відбулося на цьому етапі, користувач продовжить свій шлях веб-сайтом. У цьому випадку, ми повинні розкрити інші наші переваги і обійти основні заперечення.

Якщо цільова дія не відбуваля і на цьому етапі, тоді у наступних блоках ми надаємо потенційному покупцеві ще більше корисної інформації. Головний акцент — на перевагах і базових послугах. Кожен блок супроводжується можливістю зв'язатися з нами (форма, номер телефону, зворотний дзвінок), тому що на будь-якому етапі користувач може «дозріти» до зв'язку з нами. Не прогавте цю можливість.

На прикладі вище — Блок з перевагами + форма зв'язку

Блок з послугами (в даному випадку - різноманітні планування квартир комплексу) + форма зв'язк

Ще один блок з перевагами + розташування комплексу та навколишня інфраструктура на карті + форма зв'язку

Також потрібно додати докази того, що ви виконуєте свої зобов’язання перед замовником, гарантуєте якість і що з вами безпечно працювати.

Цю функцію добре виконують відгуки від реальних покупців. Але будьте обережні: краще використовувати реальні відгуки, тому що клієнти все одно виявлять обман, це тільки погіршить ситуацію. Найкращий спосіб - використовувати реальні відгуки з соціальних мереж або Google My Business, та інтегрувати їх на свій сайт

У сфері нерухомості часто як доказ надійності забудовника може використовуватися демонстрація ходу будівництва та поточного етапу.

 

Необхідно додати також і розділ про компанію, її реалізовані проекти та ключових клієнтів. У нашому випадку забудовник пропрацював на ринку 12 років і реалізував багато проектів. Це підвищить довіру та спонукатиме користувача до цільових дій.

І не забудьте про так званий футер. Якщо користувач дійшов до кінця вашого лендінгу, детально вивчив усі ваші переваги, переглянув увесь контент і ще не здійснив конверсію – не пропустіть цю можливість. Надайте йому/їй усі можливі варіанти зв'язку з вами в кінці

Перевагою такої структури є постійна концентрація уваги користувача на основній цінності продукту. Людина поступво отримуж всю необхідну інформацію та “прогрівається” від блоку до блоку.

Форми зв'язку і заклик до дії. 

Поширена помилка лендингів  для реклами —  це подача інформації в оповідальній манері, без переходу на наступний етап воронки, і потреба у додаткових закликах до дії.

Як ви могли помітити, ми намагаємося, де це доречно, використовувати заклики до дії та форми зв'язку  в кожному посадковому блоці.

Для чого це?

Метою будь-якого контенту на веб-сайті є спонукання користувача до цілеспрямованої дії. І чим більше буде для цього можливостей, тим вищою буде конверсія сайту від відвідувача до потенційного клієнта.

Причому важливо не тільки те, щоб цільова дія була розташована в оптимальній зоні видимості користувача, але і щоб її виконання було максимально простим.

Для цього ми зазвичай використовуємо три дії: надсилання форми з контактами, callback як закріплений віджет, який розгортається при натисканні, і call-tracking як динамічна заміна номера.

На прикладі: форма з контактами – один із способів отримати контакти клієнта для подальшого спілкування та подальшого використання даних у рекламних кампаніях.

Ви можете перевірити різні офери. Наприклад, замовити безкоштовну консультацію або підібрати планування. Спробуйте різні варіанти, щоб дізнатися, який з них найкраще працює. Тестування кількості полів, які користувач заповнює у формі, також має сенс. Тенденції останніх часів полягають у тому, щоб залишати мінімальну кількість полів для заповнення.

Пам'ятайте, що в структурі сайту номер телефону завжди повинен бути на видному місці або в швидкому доступі. Помилка — надавати його тільки на сторінці Контакти. Він повинен бути доступний на всіх сторінках сайту. 

Також зверніть увагу на зовнішній вигляд ваших форм зв'язку та call to action. Вони повинні помітно виділятися і не зливатися із загальним дизайном сайту. Це допоможе підкреслити їх і привернути ще більше уваги користувача.

Ми використовуємо callback нашого продукту AdSaver майже в усіх наших проектах. Його цінність поляніє у тому, що він дозволяє швидко отримати контакт користувача в будь-якому місці сайту, і містить лише 1 рядок номера телефону, що спрощує конверсію

На прикладі — простий, кастомізований callback віджет для будь-якого дизайну та розміру екрана.

Головне – намагайтеся зробити цільову дію максимально легкою на ваших цільових сторінках і не соромтеся ненав’язливо підштовхувати людину до цього. Спробуйте, і незабаром ви помітите збільшення продуктивності.

Простота і адаптивність дизайну.

У 2023 році ваша цільова сторінка просто зобов'язана бути адаптована для мобільних пристроїв, оскільки, за статистикою, більшість трафіку йде саме з мобільних пристроїв.

Тому переконайтеся, що ваша лендінг добре працює на ПК, мобільних пристроях і планшетах.

І намагайтеся не ускладнювати дизайн. Надмірно вичурні сайти, по-перше, довго завантажуються, що погіршує їх ефективність, а по-друге, вони часто стають менш інтуїтивно зрозумілими для користувача та ускладнюють шлях до конверсії.

Ще одна порада — уникайте великого обсягу інформації в одному блоці. Це розмиває увагу користувача.

Спробуйте витримувати золоту середину. Простий дизайн з правильною структурою дасть набагато більше результатів, ніж “наворочений”, складний і незрозумілий сайт.

І останнє, але не менш важливе - це коректна робота всіх елементів лендінгу на мобільних пристроях і ПК у всіх браузерах і операційних системах. Часто під час перевірок ми стикаємося з безліччю технічних проблем на сайті, через які ефективність реклами прагне до нуля.

Ось основні з них:

— Цільова сторінка, яка не працює. Як це не смішно, але іноді ми зустрічаємо облікові записи Google Ads, де цільова сторінка видає помилку 404. В результаті весь рекламний бюджет просто «зливається».

— Неробочі або недійсні форми. Перевірте, чи правильно працюють форми. Усі дані мають бути надіслані правильно, а всі поля мають бути валідними.

— Нефункціонуючі або «неінтерактивні» елементи сайту. Протестуйте всі елементи веб-сайту перед запуском.

— Помилки в тексті сайту.

— «Важкий» сайт, який довго завантажується. Перш ніж почати рекламувати, перевірте свою цільову сторінку тут. Намагайтеся, щоб індекс був якомога вищим.

— Неробочі телефони. Як і у випадку з формами, це все потрібно перевірити заздалегідь.

— Відсутність міждоменного відстеження, коли є посилання на інший домен або цільову сторінку з іншого домену. Тоді ця частина трафіку в системах аналітики буде йти на рефералів і не даватиме точну статистику.

— Обрізання посилань із автоматичними позначками рекламних систем. Докладніше дивіться у довідці Google.

Перевірте свій сайт на наявність цих помилок і переконайтеся, що все працює правильно. Тільки після цього запускайте рекламні кампанії.

Сподіваємось, наші рекомендації допоможуть вам уникнути поширених помилок під час створення та використання цільових сторінок і вбережуть від втрати конверсій.

І пам'ятайте головне — все пізнається у порівнянні. Отже, перевіряйте всі гіпотези та будуйте робочі моделі на основі даних, тому що ідеальний варіант для кожного бізнесу індивідуальний.

Автор статті

Богдан Крупа

Богдан Крупа

РРС Team Leader

Сподобалася стаття? Поділись

Посилання скопійовано