Ми Свiтсофт

Svitsoft – холдингова компанія, що надає послуги в сфері розробки
програмного забезпечення та digital-маркетингу.

Про нас

Ми створюємо рішення від ідеї до готового продукту, включаючи digital просування і лідогенераціі.

Впроваджуючи передові технології в бізнес-процеси наших клієнтів, ми допомагаємо їм досягати найкращих результатів.

Основні напрямки діяльності холдингу:

Svitsoft Realestate – надання послуг в сфері lead generation для провідних українських забудовників

Svitsoft Software development – розробка програмного забезпечення. Технологічний стек: .Net, Angular, Xamarin, IOS, Android App development.

AdSaver – власний продукт, аналітична система. Вона призначена для управління потоком клієнтів і дає можливість легко і ефективно розвивати бізнес, ґрунтуючись на візуалізованих метриках.

THE BEST RED professionals Маркетингова агенція 2018
Premier Google partner з 2015 року
Команда
Ми зібрали людей, які дихають і живуть своєю справою. Для яких робота - це натхнення і самореалізація. Кожен з яких, і всі разом - головна цінність компанії. Тільки з такою командою можна досягти успіху і задавати тренди.
80+
Фахівців
200+
Стратегій
10+
Івентів
Георгій Курбанов
CEO
Ми робимо максимум, і навіть трошки більше, для того, щоб всі наші співробітники розвивалися і росли. Зростання команди - наше зростання. Кожен раз, коли хтось із нас досягає вершин - вершин досягає і SvitSoft. Компанія не може підкорювати нові вершини і виходити на новий рівень, якщо співробітники "застрягли", а особливо в такій сфері, як digital, де все змінюється швидше за швидкість світла.
Олександр Вінницький
CTO
Працювати у SvitSoft - це знати, що поруч завжди є люди, для яких немає нездійсненних завдань, а є виклики, які допомагають робити професійний level-up в декілька кроків за раз. Це бачити, як ті, хто колись прийшов на позицію джуна, стають "rock star" в своїй сфері. Компанія розвивається тільки коли розвиваються співробітники. Це основа і головна умова росту і процвітання SvitSoft.